Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wentworth Miller zagrał w ,,Skazanym na śmierć”, później zniknął z telewizji. W 2021 nadal jest atrakcyjnym mężczyzną
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 22.02.2021 09:59

Wentworth Miller zagrał w ,,Skazanym na śmierć”, później zniknął z telewizji. W 2021 nadal jest atrakcyjnym mężczyzną

skazany na śmierć
fot. kadr z serialu ,,Skazany na śmierć”

Pamiętacie Wentwortha Millera z serialu Skazany na śmierć? Wtedy gwiazdor rozkochał w sobie miliony kobiet. Jednak szybko okazało się, że płeć piękna wcale go nie interesuje – aktor ujawnił, że jest gejem. Nagle zniknął ze srebrnych ekranów. Okazuje się, że dzisiaj nadal jest atrakcyjnym mężczyzną. Jak wygląda?

Wentworth Miller w krótkim czasie zyskał ogromną popularność, a jego rola w serialu Skazany na śmierć okazała się strzałem w dziesiątkę. Aktor był u szczytu kariery, jednak pomimo wielkiego talentu postanowił zniknąć z show-biznesu. Jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje?

Gwiazdor serialu Skazany na śmierć: Wentworth Miller

Kiedy Miller stał się rozpoznawalny prasa i media coraz częściej wypytywały go o jego życie prywatne. Aktor zyskał fanów, którzy chcieli wiedzieć cokolwiek o jego przeszłości i życiu.

Okazało się, że gwiazdor nie miał łatwo. Chorował na depresję, a na swoim koncie miał nawet próbę samobójczą. Miller miał problemy z zaakceptowaniem własnego „ja” i długo szukał swojego miejsca na Ziemii.

Przez lata ukrywał swoją homoseksualną orientację, która w głównej mierze sprawiała, że aktor nie akceptował samego siebie. Przez lata ukrywał, że jest gejem, dopiero w sierpniu 2013 roku dokonał coming outu.

W wieku 15 lat próbował popełnić samobójstwo, ponieważ czuł, że jest inny od swoich rówieśników. Z pewnością trudno mu się było z tym pogodzić.

Chciał targnąć się na swoje życie, kiedy jego rodzice wyjechali na weekend z domu. Został sam i wziął całe opakowanie tabletek. Na szczęście w porę go odnaleziono i uratowano.

Okazuje się, że właśnie przez swoją orientację seksualną gwiazdor nie chciał wrócić do roli w serialu Skazany na śmierć. Aktor zapowiedział, że odkąd się ujawnił, nie chce wcielać się w postać heteroseksualną.

Kończę z PB. Oficjalnie. Po prostu nie chcę już grać postaci heteroseksualnych. Ich historie zostały już opowiedziane (i dopowiedziane). Więc… koniec z Michaelem – napisał kiedyś na Instagramie.

Wentworth Miller: czym się obecnie zajmuje?

Obecnie Wentworth Miller zajmuje się walką o prawa osób ze społeczności LGBTQ+. W międzyczasie gwiazdor został również scenarzystą i napisał m.in. scenariusz do thillera Stoker.

Do 2019 roku regularnie pojawiał się na mniejszym ekranie. Można go było zobaczyć w takich produkcjach jak DC’s Legends of Tomorrow, gdzie grał Leonarda Snarta oraz w Madam Secretary. Ostatni raz pojawił się w filmie Law & Order: Special Victims Unit.

Kilka lat temu aktor wystąpił również w jednym z odcinków Pytania na śniadanie, gdzie przeprowadzono z nim wywiad. Nagranie jest dostępne w sieci na stronie internetowej śniadaniówki TVP.

Ostatnie aktualne zdjęcia Millera pochodzą sprzed 3 lat, ponieważ aktor postanowił usunąć się ze świata show-biznesu i nie pojawia się już na ściankach. Okazuje się, że artysta niewiele się zmienił, na jego głowie pojawiła się siwizna, ale wciąż ma to samo spojrzenie, które doskonale kojarzymy ze Skazanego na śmierć. Oglądałyście?

Zobacz zdjęcia i wideo:

Gwiazdor zasłynął ze swojej roli w Skazanym na śmierć.

Okazuje się, że po latach aktor niewiele się zmienił, jego włosy lekko przyprószyła siwizna.

skazany na śmierć

Kilka lat temu gwiazdor wystąpił w śniadaniówce TVP.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @wentworthmiller

Wystąpił m.in. w DC’s Legends of Tomorrow.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com, jastrzabpost.pl