Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Skandaliczne zachowanie Nergala. Poszedł na całość podczas wywiadu i nie mógł wyhamować, padły wulgaryzmy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.10.2022 13:53

Skandaliczne zachowanie Nergala. Poszedł na całość podczas wywiadu i nie mógł wyhamować, padły wulgaryzmy

Nergal
fot. WOJTEK RADWANSKI/AFP/East News

Nergal zaskoczył mocno wszystkich swoim zachowaniem podczas ostatniego wywiadu. W sieci pojawiła się krótka zapowiedź zbliżającej się rozmowy z wokalistą grupy Behemtoh. Na nagraniu słyszymy mnóstwo przekleństw i wulgaryzmów.

Adam Darski znany jest szerszej publiczności jako muzyk i członek zespołu Behemoth. Wokalista przez długi czas stronił od wywiadów i wystąpień publicznych w mediach. Tym razem jednak postanowił zrobić wyjątek i zdecydował się na rozmowę, która okazała się dla internautów sporym zaskoczeniem.

Nergal szokuje wywiadem pełnym przekleństw i wulgaryzmów

Gwiazdor udzielił wywiadu portalowi CGM, w którym zamierza przede wszystkim promować swoje wydawnictwo. Serwis wypuścił właśnie krótką 30-sekundową zapowiedź rozmowy, a ta od razu przykuła uwagę internautów. Fani nie kryją zaskoczenia po usłyszeniu stylu wypowiadania się Adama Darskiego oraz licznych przekleństw, jakie pojawiły się podczas wywiadu.

Nergal pokusił się nie tylko na wulgaryzmy, ale też podczas swojej krótkiej wypowiedzi nawiązał do związku ze znaną piosenkarką, nazywając ją w wywiadzie „pop wokalistką”.

Ja mam naturę ku*wa wszędobylską, taką bardzo podróżniczą. Jestem za stary, żeby się bać. Jestem za stary na to, żeby przejmować się, ku*wa, opiniami kogokolwiek. Jeżeli mam na coś ochotę, jeżeli mam ochotę na jakiś artystyczny eksperyment, na jakieś, ku*wa, salto życiowe, na to, żeby kurde nie wiem, wydy*ać, ku*wa, pop, ku*wa, piosenkarkę, to ja to po prostu zrobię, jeżeli to będzie fajne, jeżeli w tym zobaczę jakiś senspowiedział Nergal podczas zapowiedzi swojego wywiadu.

Zachowanie Nergala zszokowało internautów

W komentarzach pod nagraniem, zamieszczonym przez portal CGM na YouTube można znaleźć mnóstwo komentarzy zaskoczonych fanów gwiazdora. Część z nich podkreśla, że Nergal jest przede wszystkim bardzo dobrym muzykiem i w ten sposób starają się bronić jego zachowania. Inni natomiast wyznają, że styl rozmowy, jaką prowadził Adam Darski, nie jest dla nich zaskoczeniem, a wręcz przeciwnie, bardzo pasuje do zaproszonego gościa.

„Nagłówek mówi już sam za siebie…tzn. mówi z kim mamy do czynienia”

„Szanuję sukcesy z Behemothem (chociaż nie moja muzyka), ale gość przesadnie mądry to nie jest”

„Kryzys wieku średniego wjechał na bardzo ostro. Starszy pan w czapeczce z daszkiem, który za bardzo nie potrafi się wysłowić” – czytamy komentarze pod wywiadem z muzykiem.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Wiśniewski ostro skomentował występ uczestniczki w TTBZ. Jurorzy nie wierzyli w to, co mówi. „Wiem, że to przykre”
Tagi: Nergal