Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiek Shazzy może zmylić każdego! Dla piosenkarki czas się zatrzymał
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 24.02.2019 19:02

Wiek Shazzy może zmylić każdego! Dla piosenkarki czas się zatrzymał

shazza wiek
fot. screen z youtube.com @BlueMixTV

Shazza: wiek królowej polskiego disco polo nie jest łatwy do odgadnięcia. Dla gwiazdy czas się zatrzymał dwadzieścia lat temu. Nic dziwnego, że kiedyś kochała się w niej połowa Polaków! Nie zgadniecie, ile ma lat.

Atrakcyjna brunetka z charakterystyczną fryzurą podbiła polską scenę disco polo. Jej kreacje, temperament oraz mocny makijaż już na zawsze przeszły do historii polskiej muzyki. Baiao Bongo, Bierz co chcesz czy Egipskie noce są obowiązkowe na każdej porządnej imprezie. Polskie lata 90. należały do niej! Shazza: wiek artystki nie jest zgodny ani z jej wyglądem, ani zachowaniem. Wciąż ma serce i ducha tamtej żywiołowej dwudziestoparolatki!

Ile lat ma Shazza? Wiek piosenkarki do niej nie pasuje

Shazza przyszła na świat 29 maja 1967 roku i za kilka miesięcy będzie obchodziła 52. urodziny. Domyślilibyście się tego? My dawaliśmy artystce najwyżej 40 lat!

Rozpoczęła solową karierę w 1990 roku. Doskonale wiedziała, jak zwrócić na siebie uwagę: ubierała się w kobiece stroje, które podkreślały jej atuty, a dzięki kruczoczarnym splotom każda stylizacja Shazzy nabierała drapieżności. Chociaż na przemian to ścinała, to znów zapuszczała włosy, najbardziej znana jest jej fryzura „na Kleopatrę”: długość do brody i grzywka.

Kiedy zeszłej jesieni Michał Wiśniewski opublikował wspólne zdjęcie z Shazzą, fani przecierali oczy ze zdumienia. Nikt nie mógł uwierzyć w to, że wokalistka prawie nie zmieniła się przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Nie wiadomo, czy kto kwestia dobrych genów, czy zabiegów upiększających – zdania na ten temat są podzielone. Naszym zdaniem artystka jest po prostu młoda duchem, co znajduje odzwierciedlenie także w jej wyglądzie zewnętrznym.

Co robi Shazza?

Od ostatniego albumu studyjnego Shazzy minęło już 11 lat. W następnych latach gwiazda poprzestawała na wypuszczaniu w regularnych odstępach czasu kompilacji swoich najpopularniejszych utworów.

Królowa disco polo nie miała zamiaru jednak spocząć na laurach i odcinać kuponów od swojej dawnej popularności. W 2006 roku miała koncert we Wrocławiu, podczas którego zaprezentowała fanom swoje dwa nowe utwory. W 2012 roku jej wielbiciele ponownie mieli powód do radości, gdy zasiadła za stołem jurorskim w programie Disco Star. Dwa lata później wspólnie z Michałem Gielniakiem nagrała utwór Powiedz, że mnie kochasz, a niedługo później zachwyceni fani mogli zobaczyć teledysk do tej piosenki.

Od tamtego czasu rok w rok Shazza wypuszcza w świat kolejne utwory i teledyski. Czy w końcu będziemy mieli okazję zapoznać się z nowym albumem królowej disco polo? Co na to sana Shazza? Wiek w końcu nie stanowi dla niej żadnej przeszkody w realizacji celów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

shazza wiek

Shazza: wiek gwiazdy budzi zaskoczenie. Wygląda na znacznie młodszą.

shazza wiek

Shazza jest nazywana polską królową disco polo.

shazza wiek

Shazza rozpoczęła karierę na początku lat 90. XX wieku.

shazza wiek

Dziś artystka nadal pozostaje aktywna zawodowo.

shazza wiek

Shazza: wiek nie ima się królowej disco polo. Nadal pozostaje piękną kobietą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Młodsza córka Hanny Lis to prawdziwa piękność! Podobna do mamy?
  2. Oscary 2019. Czy Joanna Kulig pojawi się na Gali Oscarów?
  3. Powstanie film biograficzny o życiu Beaty Kozidrak! Piosenkarka zagra samą siebie?
  4. Magda Gessler na zdjęciu u progu sławy. Za 9 lat zacznie Kuchenne Rewolucje w TVN

źródła: pl.wikipedia.org, plejada.pl