Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tragedia znanej aktorki, jej partner popełnił samobójstwo. Media obiegła tragiczna wiadomość, skoczył z 27.piętra
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 23.06.2020 14:20

Tragedia znanej aktorki, jej partner popełnił samobójstwo. Media obiegła tragiczna wiadomość, skoczył z 27.piętra

Chick Vennera
fot. lelum.pl
Mężczyzna był znany ze swoich liberalnych poglądów i angażowaniu się w życie polityczne. Gwiazdor zwrócił na siebie uwagę mediów podczas głośnych rozpraw sądowych dotyczących ustalenia ojcostwa swoich dzieci z dwoma różnymi kobietami.
  1. Ogromna tragedia w Dzień Ojca, nie żyje 14 osób, w tym aż piątka dzieci. Tragiczne informacje prosto z Chicago
  2. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  3. 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły

Steve Bing popełnił samobójstwo

Mężczyzna był związany z aktorką Elizabeth Hurley, która w 2001 roku powiedziała mu, że jest w ciąży i to właśnie Bing jest ojcem. Ten zaprzeczył, twierdząc, jakoby ich związek miał być otwarty. Testy DNA potwierdziły powiązania biologiczne. Kolejna partnerka — Lisa Bonder, tenisistka miała podobną sytuację z producentem, jednak ostatecznie udało się załagodzić spór bez ingerencji sądu.

Steve Bing zginął po upadku z wieżowca, szczegóły tragedii nie są jeszcze oficjalnie znane. Producent miał 55 lat i według mediów zmagał się z ciężką depresją.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ujawniamy prawdę nt. „amerykańskiego” projektanta z Wiadomości TVP, który chwalił Agatę Dudę. Mieszka w Warszawie i podejrzanie opublikował dziś film „modowy”
  2. Wielka kwarantanna w Rewalu. Dziesiątki osób, są potwierdzone zakażenia
  3. Córka Krzysztofa Jackowskiego ujawniła całą prawdę na jego temat. Wypłynęły rodzinne sekrety
  4. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  5. Wielka radość w życiu Zenka Martyniuka. Wspaniałą nowinę ogłosił już światu, gratulacje
  6. Wszystko w dniu urodzin Kaczyńskiej. Mamy zdjęcia, mówią same za siebie

Źródło: wp.pl, wikipedia.com

Samobójstwo, które popełnił mężczyzna, na zawsze zmieniło życie znanej aktorki – Elizabeth Hurley. Steve Bing był jej partnerem życiowym i ojcem dziecka. Obecnie nie są znane szczegóły ani motywy tej strasznej tragedii.
Samobójstwo popełnił były partner znanej aktorki, mężczyzna wyskoczył z 27 piętra apartamentowca w Los Angeles. Scenarzysta i producent filmowy miał 55 lat — osierocił 2 dzieci. Jak informuje portal tmz.com, cierpiał na głęboką depresję, której powodem miał być brak kontaktu z ludźmi podczas trwającej w Ameryce kwarantanny. Nie jest to oficjalna przyczyna śmierci gwiazdora.
Steve Bing od najmłodszych lat był obecny w świecie mediów. W wieku 18 lat odziedziczył wielką fortunę po dziadku, którą magazyn Los Angeles Business Journal oszacował na 590 milionów dolarów.
Tragedia znanej aktorki — samobójstwo partnera

Tagi: samobójstwo