Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rzadki widok. Ewa Farna pochwaliła się dziecięcym wózkiem za 6 tysięcy, wozi w nim córeczkę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 31.07.2022 13:49

Rzadki widok. Ewa Farna pochwaliła się dziecięcym wózkiem za 6 tysięcy, wozi w nim córeczkę

Ewa Farna
instagram.com/ewa_farna93

Piosenkarka niedawno po raz drugi została matką. Jej media społecznościowe wypełniły się tematami związanymi z macierzyństwem i niezbędnymi produktami. Jeden z zakupów Ewy Farnej robi spore wrażenie.

Polski show-biznes poznał talent wokalistki, gdy była zaledwie 11-latką. Podczas programu „Szansa na sukces” zachwyciła interpretacją utworu „Za młodzi, za starzy”. W latach nastoletnich polsko-czeska piosenkarka podbiła nasz rynek muzyczny utworami „Cicho” oraz „EWAkuacja”. Obecnie spełnia się również w roli mamy.

Ewa Farna łączy karierę z macierzyństwem

Piosenkarka niedawno po raz drugi została mamą, jednak nie zamierzała rezygnować z kariery muzycznej. W mediach społecznościowych informuje odbiorców, jak łączy zawodowe obowiązki z opieką nad 3-letnim Arturem oraz kilkumiesięczną córką Ellą.

Koncertowanie po polskich i czeskich miastach wymaga od artystki dużo poświęceń, jednak w wolnych chwilach lubi ona pójść z dziećmi na spacer, by odetchnąć od muzycznego hałasu. Okazuje się, że z pomocą przychodzi wtedy wózek dziecięcy, którym piosenkarka pochwaliła się na Instagramie.

Koncertujemy, dlatego też dużo podróżujemy po czeskich i polskich miastach. Robimy to tak, by w ramach możliwości „na luzie” można było jako mama wyskoczyć wieczorem na koncert. Nawet jak jesteśmy w górach, pod sceną gdzieś na polu, na łące, czy kocich łbach w centrum starych miast, to z tym wózkiem. Jest naprawdę wygodnie i przyjemnie — pisała Ewa Farna.

Piosenkarka nie wybiera jednak pierwszego lepszego produktu, by zapewnić komfort sobie i dziecku. Przedstawiony przez nią w poście wózek dziecięcy kosztuje około 6 tysięcy złotych. Choć wydaje się to sporym wydatkiem, możliwość zabrania niemowlaka na spacer w każdych warunkach, wydaje się bardzo atrakcyjną opcją.

Ewa Farna dzieli się prawdą o macierzyństwie

Druga ciąża artystki sprawiła, że w mediach społecznościowych postanowiła dzielić się spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Piosenkarka zwraca uwagę nie tylko na blaski wychowywania maleństwa, ale również na trudy dnia codziennego.

Góry niezłożonego prania, wiecznie pełna zmywarka, kiedy nie przewijasz — myjesz nocnik, kiedy nie karmisz — gotujesz obiad […] Sukcesem jest kiedy umyje włosy i wtedy i tak sobie uświadamiam, że wszystko, co wokół siebie mam jest jednym dużym szczęściem — pisze Ewa Farna pod jednym z postów.

Gwiazda wykazuje się dużą organizacją w czasie łączenia kariery z macierzyństwem. Małoletnie dzieci potrzebują dużo uwagi, a artystka jednocześnie stara się, by jej fani również czuli się częścią życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Ewa Farna

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ewa Farna podzieliła się szczęśliwą wiadomością. Artystka urodziła
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić

Tagi: ewa farna