Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozenek zażartowała z imienia syna Włodarczyk. Na odpowiedź nie musiała długo czekać: „Wredne”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 09.07.2021 10:25

Rozenek zażartowała z imienia syna Włodarczyk. Na odpowiedź nie musiała długo czekać: „Wredne”

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. instagram.com/m_rozenek

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się wspaniałą nowiną. Jej długo wyczekiwany synek w końcu pojawił się na świecie. Aktorka tę informację zamieściła na swoim Instagramie. Małgorzata Rozenek nie mogła przejść obojętnie obok takiej wiadomości, złożyła świeżo upieczonej mamie życzenia i pozwoliła sobie na żarcik w związku z imieniem pierworodnego.

Małgorzata Rozenek pod postem opublikowanym przez Agnieszkę Włodarczyk zostawiła kilka słów od siebie. Zażartowała także z nietuzinkowego imienia dziecka aktorki. –Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobniałej formy AC? – napisała Gosia.

Małgorzata Rozenek żartuje z imienia dziecka Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk wczoraj pochwaliła się, że jej synek w końcu zawitał na świecie. Aktorka czekała na ten moment przez ostatnie miesiące, do końca utrzymywała w tajemnicy płeć i imię dziecka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dopiero 7 lipca ogłosiła, że jej pierwszy syn otrzyma imię Milan. Aktorce i jej partnerowi zależało na znalezieniu oryginalnego imienia – trzeba przyznać, że im się udało.

Pod postem, który opublikowała Włodarczyk, znalazło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Głos zabrała również Małgorzata Rozenek:

-Wspaniała wiadomość. Wielkie gratulacje dla Was. Milan ma niewiarygodne szczęście, że ma takich rodziców jak Wy. Aktywnych, mądrych i cholernie ładnych. Witamy na Świecie Milan. Tu potrafi być naprawdę pięknie. Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobniałej formy AC? – czytamy pod zdjęciem.

Radosław Majdan w humorystyczny sposób nawiązał do słynnego włoskiego klubu piłkarskiego AC Milan.

Nie wszystkim jednak spodobał się żart męża Małgorzaty Rozenek. Część internautów uznała, że dowcip jest nie na miejscu, a niektórzy z nich pisali nawet o tym, że jest „wredny”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: Instagram