Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozenek-Majdan może STRACIĆ PROGRAM! Fala krytyki internautów
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 12.03.2018 18:42

Rozenek-Majdan może STRACIĆ PROGRAM! Fala krytyki internautów

Małgorzata Rozenek-Majdan jest teraz jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu oraz stacji TVN. Szefowie umożliwili jej prowadzenie kilku programów, jednak widzowie mają co do tego pomysłu wątpliwości.

Kariera Rozenek-Majdan rozpoczęła się od programu „Perfekcyjna Pani domu”, który na ekranach gościł od wiosny 2012 roku. Wtedy telewidzowie mieli przyjemność poznać Małgorzatę Rozenek, która kreowana była na mistrzynię sprzątania. Pokazywała widzom jak poradzić sobie z plamami, różnego rodzaju zabrudzeniami oraz jak poprawnie sprzątać swój dom.

Największą sympatię zdobyła jednak przez program „Azja Express”, w którym wystąpiła ze swoim obecnym mężem – Radosławem Majdanem. Celebrytka dała się poznać widzom programu z zupełnie innej strony. Małgosia z surowej i perfekcyjnej Pani domu stała się zwyczajną kobietą, która czasem potrafi rzucić wyszukanym epitetem.

Czy Rozenek-Majdan straci program?

Dzięki tym wydarzeniom gwiazda otrzymała kolejny program -„Iron Majdan”, który dostał miano najdroższego w historii stacji TVN. Oprócz tego Gosia prowadzi dwa programy „W dobry stylu” oraz „Projekt Lady”.

Przez program „Projekt Lady”, fani Małgorzaty Rozenek-Majdan mają sporo wątpliwości, czy aby na pewno powinna ona prowadzić program o dobrych manierach, jeżeli sama nie zawsze potrafi się do nich dostosować. Gosia w nowym programie często przeklina, co zauważyli jej wielbiciele.

Celebrytka postanowiła wyprodukować koszulki z cytatem, w którym mówi:

– Nie zrobię czelendżu, w dupie mam czelendżu.

W ten sposób poinformowała, że nie wykona przygotowanego w programie zadania. Zdjęcie w koszulce opublikowała na swoich mediach społecznościowych, gdzie spadła na nią fala krytyki.

Projekt Lady się kłania. Chyba powinni zmienić w nowej edycji prowadzącą, bo niestety nie daje już Pani takiego przykładu dla innych. A szkoda, bo zawsze Panią uważałam za osobę z klasą – stwierdziła obserwująca Małgorzatę internautka.

Nie musiała długo czekać na odpowiedź gwiazdy, która napisała:

Pani Martyno, a dlaczego pani zdaniem nie daję już przykładu innym? Bo mam szczęśliwą rodzinę, z którą staram się spędzać jak najwięcej wspólnego czasu? Bo mam pracę, którą kocham, która jest pozytywnie odbierana przez innych i w której się spełniam? Bo jestem szczęśliwą kobietą, świadomą zarówno swoich zalet jak i wad? A może dlatego, że skończyłam studia doktoranckie na wydziale prawa? – wyliczała Rozenek-Majdan.

Nie był to jednak koniec wymiany zdań między Małgorzatą a złośliwą internautką. Celebrytka zaprosiła ją do wzięcia udziału w swoim programie „Projekt Lady” i postanowiła wyjaśnić specyfikę nowego programu „Iron Majdan”.

„Iron Majdan” jest programem, w którym jesteśmy wrzucani w ekstremalne dla nas warunki i często w związku z tym szarpią nami ekstremalne emocje okraszone słownictwem, którego na co dzień staram się nie używać – napisała Małgosia.

Tym komentarzem Rozenek-Majdan wyraziła się na tyle jasno, że ucięła niewygodną rozmowę. Gwiazda raczej nie przejmuje się możliwością utraty pracy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Rozenek OSTRO: „Odczepcie się od dzieci z in vitro!”
  2. Małgorzata Rozenek wywołała BURZĘ. Wszystko za sprawą zdjęcia jej BIUSTU
  3. Zdjęcia tej seksownej Polki fascynują internautów na całym świecie!

Źródło: pomponik.pl