Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Od lat zdradza męża. Pouczający wpis daje do myślenia każdej kobiecie, która marzy o romansie
Angelika Bielska
Angelika Bielska 13.07.2020 19:58

Od lat zdradza męża. Pouczający wpis daje do myślenia każdej kobiecie, która marzy o romansie

mąż
Fot. unsplash.com

Bycie kochanką to temat bardzo kontrowersyjny – jedni uważają to za niesmaczne, inni marzą o ognistym i tajemniczym romansie. Jakie są jego mroczne strony? To właśnie nimi podzieliła się Joanna.

Joanna to kochanka. Kobieta zdradza swojego męża od wielu lat, teraz postanowiła opowiedzieć o konsekwencjach swoich wyborów. Romans jawi się jako coś niemoralnego i nieetycznego, a jednocześnie fascynującego, nowego i ciekawego. Kobieta podzieliła się swoimi doświadczeniami z podwójnego życia. Nie jest ono usłane różami. Dziś chciałaby ostrzec innych przed swoimi błędami.

Joanna o byciu kochanką

Kobieta twierdzi, że aby wdać się w romans, potrzebne są ku temu konkretne powody. Zazwyczaj jest to poszukiwanie czegoś, czego nie dostajemy na co dzień. W przypadku kobiet to głównie wypełnienie pustki, brak zainteresowania ze strony męża, bycie niezauważaną i nieadorowaną. W przypadku mężczyzn natomiast to zazwyczaj pobudki erotyczne – szukanie ekscytacji i nowości w łóżku.

Takie układy nie należą do najłatwiejszych ani najprzyjemniejszych. Często towarzyszą im wyrzuty sumienia, dezorientacja i ciągłe kombinowanie. Jednak nie rezygnujemy z nich, bo dają coś więcej – wypełniają w naszym życiu pewną pustkę i deficyt. Sytuacja jednak zaczyna się komplikować, gdy pojawiają się prawdziwe i głębokie uczucia.

  1. Paulina Młynarska do Kingi Dudy: „Twój tato zgotował ludziom horror. Co ty tam w ogóle wczoraj robiłaś?”
  2. TVN traci jedną z największych gwiazd. Znana dziennikarka odchodzi, zaskakująca decyzja już zapadła
  3. Niespodziewanie ujawniono największy sekret Andrzeja Dudy. Dzięki niemu mógł wygrać wybory

Joanna ostrzega

– Na początku jest cudownie. Jesteś wyjątkowa, adorowana, zapraszana. Głupiejecie na swoim punkcie. Pisanie wieczornych esemesów z łazienki, żeby mąż nie widział, wspólne potajemne ucieczki, wyjazdy. Wzrasta Twoja wartość. Ale wszystko jest do czasu…- wymienia kobieta, opisując romans.

Joanna wspomina także o tym, że rola kochanki to mimo wszystko rola tej drugiej. Tej, która nie ma prawa do robienia awantur, scen zazdrości i denerwowania się, gdy ukochany za długo nie odpisuje na SMS-a – od tego jest żona, nie kochanka. Bardzo łatwo można się pogubić w tej roli.

A granica między niezobowiązującą zabawą a narodzinami uczucia bywa naprawdę bardzo cienka – tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Joanna, u której narodziło się takie niebezpieczne uczucie, przekonała się o tym na własnej skórze. – Dlatego chcę cię ostrzec: zastanów się dwa razy, zanim zechcesz rozpocząć romans – podsumowuje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna

Joanna chce ostrzec przed konsekwencjami podwójnego życia.

ZOBACZ TEŻ

  1. Jednak się potwierdziło, szykują się wielkie zmiany w sklepach. Ministerstwo przekazało ważne dla klientów informacje
  2. Znamy dokładne wyniki wyborów z Zakopanego. Było o włos
  3. Nikt nie zauważył zmiany jednego szczegółu w wyglądzie żony Morawieckiego, podczas wyborów. Zaufali stylistce?
  4. Nie do wiary, gdzie był Jarosław Kaczyński w chwili ogłoszenia wyników wyborów. Skupił się na jednej rzeczy
  5. Agata Duda wybrała się na zakupy. Wyborczy stres rozładowała w sklepie. Nie zgadniecie, którym
  6. W końcu. Rafał Trzaskowski zabrał głos po wyborach, skierował słowa do Andrzeja Dudy

Źródło: f.kafeteria.pl