Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ,,Miałam romans z chłopakiem siostry, zakochałam się”. Finał zniszczył jej życie
Karol Osiński
Karol Osiński 02.02.2021 11:45

,,Miałam romans z chłopakiem siostry, zakochałam się”. Finał zniszczył jej życie

Fot.: panajiotis, pixabay.com

Romans, który przeżyła ta dziewczyna, należy zaliczyć do zdecydowanie nieudanych. Kiedy poznała chłopaka swojej siostry, nie mogła przestać o nim myśleć. Na sam koniec postanowiła urwać kontakt zarówno z nim, jak i z siostrą. Po czasie okazało się, że facet postanowił odejść i przepadł, a ona z poczuciem winy nie mogła przestać o nim myśleć.

Bywają takie momenty w życiu, że człowiek nie potrafi zapanować nad własnymi uczuciami. Ta dziewczyna miała podobnie. Kiedy poznała chłopaka swojej dziewczyny, z miejsca się zauroczyła. Po jakimś czasie wywiązał się między nimi romans.

Dziewczyna zauroczyła się w chłopaku swojej siostry

Pewna dziewczyna o imieniu Agata postanowiła podzielić się historią, której finał okazał się bardziej brutalny niż by sama tego się spodziewała. Jej początek miał miejsce jeszcze po studiach, kiedy po ciężkich kilku latach nauki nie mogła zarobić odpowiednich pieniędzy. Postanowiła zatem wyjechać za granicę, a gdy już się dorobiła wróciła do Polski, jednak można powiedzieć, że ,,na oślep”.

Agata nie miała się gdzie zatrzymać i wtedy pomocną dłoń wyciągnęła do niej siostra Anna, która mieszkała w Toruniu i właśnie wprowadziła się do nowego mieszkania ze swoim nowym facetem Jackiem. Siostra jest od niej zaledwie dwa lata starsza i zawsze były dla siebie jak bliźniaczki. Mówiły sobie wszystko, pożyczały ciuchy, ale miały jedną zasadę – nie odbijają sobie facetów.

Anna spotykała się z Jackiem przez niecałe pół roku, jednak była w nim zakochana po uszy. Niestety po powrocie do Polski siostra nie mogła jej odebrać z lotniska, zatem zrobił to Jacek, w tamtym momencie dowiedziała się, dlaczego Anna tak bardzo jest w nim zakochana.

Już podczas powrotu do domu zaczęła się dziwnie zachowywać, w trakcie rozmowy co chwila spoglądała w lustro, by poprawić wygląd, bardzo się starała, by zwrócił na nią uwagę, i mimo prawdziwych chęci nie mogła się opamiętać. Po prostu przyznała, że się zauroczyła. Przestała to ukrywać dopiero po jakimś czasie, w odróżnieniu od męża pewnej kobiety, która odkryła jego romans dopiero po latach.

Romans przerodził się w piekło

Dziewczyna zamieszkała pod jednym dachem z siostrą i Jackiem, jednak starała się jak najszybciej od nich się wyprowadzić i znaleźć własne lokum.

Jacka unikała jak ognia, jednak w pewnym momencie Anna zaproponowała, by pojechali razem z Jackiem na zakupy, miał jej pomóc. W tym momencie wszystko wyszło na jaw, a mężczyzna przyznał, że zauważył, iż siostra Anny jej unika.

Ostatecznie prawda wyszła na jaw, a Jacek też przyznał, że ją kocha. Popadli w sidła romansu, ale po jakimś czasie musieli przerwać. Kiedy Agata usunęła się w cień i odcięła od siostry i Jacka, Anna napisała do niej, że od niej odszedł i go nienawidzi. Sama Agata przez cały czas nie może przestać myśleć o Jacku.

Swoisty przykład romansu, który przerodził się w koszmar dla dziewczyny. Co prawda Anna się o nim nie dowiedziała, jednak sumienie bardzo gryzło Agatę. Ludzie, gdy dowiadują się o romansach swoich partnerów bywają nieobliczalni. Jeden z przykładów takiej historii znajdziecie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

romans

Dziewczyna zakochała się w chłopaku swojej siostry. Po jakimś czasie popadli w romans.

romans

Zaczęli się spotykać, jednak po jakimś czasie musieli przestać.

ukryta kamera

Ten romans przerodził się dla niej w prawdziwe piekło.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: polki.pl

Tagi: romans
Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik