Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wszyscy myśleli, że ma romans z dziennikarką TVP. Prawda była porażająca dla wszystkich
Karol Osiński
Karol Osiński 02.11.2020 13:45

Wszyscy myśleli, że ma romans z dziennikarką TVP. Prawda była porażająca dla wszystkich

Romans
fot. TRICOLORS/East News

Nigdy nie ukrywali wzajemnego uczucia. Często pokazywali się razem na bankietach, z czego Zofia Czernicka była bardzo dumna. Ludzie byli przekonani, że łączy ich romans, jednak prawda okazała się zupełnie inna.

W jednym z wywiadów przyznali, że wiążą ich silne emocje, jednak gdy zostali zapytani o wzajemną miłość, odparli dość niespodziewanie, że, łączy ich miłość, jednak jest ona inna niż wszystkie pozostałe. Tajemniczości nigdy dosyć.

Romans Krzysztofa Kolbergera z dziennikarką TVP był swojego czasu jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach. O ich uczuciu wiedział każdy fan show-biznesu, jednak po czasie prawda okazała się całkowicie inna. Nikt nie spodziewał się takiego przebiegu zdarzeń.

  1. Kiedy zamknięcie fryzjerów i salonów kosmetycznych? Padła jasna deklaracja
  2. Filmy oglądali widzowie TVP, TVN i Polsatu. Media właśnie obiegła wiadomość o śmierci legendy
  3. Od wtorku w supermarketach zakaz sprzedaży produktów, które nie są niezbędne. W europejskim kraju będą wprowadzone kolejne restrykcje

Krzysztof Kolberger i Zofia Czernicka. Związek czy romans?

Para, która przez długi czas utrzymywała swoją bliską relację, o której nigdy nie wstydziła się mówić publicznie. Jednak haczykiem w tej historii jest fakt, że nigdy nie wspominali, czy oficjalnie są w związku. Zatem ludzie zaczęli się zastanawiać, co tak naprawdę ich łączy. Miłość, przyjaźń, czy może zwykłe koleżeństwo?

Portal pomponik.pl informuje, że Krzysztof Kolberger przez ostatnie lata swojego życia zmagał się z rakiem, który miał zaatakować wszystkie jego organy. Niestety walka z nowotworem zakończyła się tragicznie. Aktor zmarł 7 stycznia 2011 roku.

Krzysztof Kolberger uznawał Zofię Czernicką za najważniejszą kobietę swojego życia, zaraz po córce Julii z małżeństwa z aktorką Anną Romantowską. To właśnie dziennikarka Telewizji Polskiej miała być przy nim w dniu śmierci.

Kim był Krzysztof Kolberger?

Krzysztof Kolberger był znanym polskim aktorem i reżyserem teatralnym. Swoją karierę aktorską zaczynał na deskach Teatru Śląskiego. Jest także absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Łodzi. Niedługo po zakończonej współpracy z Teatrem Śląskim rozpoczął pracę w Teatrze Narodowym w Warszawie, gdzie grał w takich produkcjach jak Dziady, czy Wesele.

Dodatkowo pod koniec XX i na początku XXI w. aktor uchodził za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn polskiej sceny teatralnej i filmowej. Zapytany o swoje relacje z Zofią Czernicką przyznał, że łączy ich miłość, jednak nie taka, jak wszystkie inne:

– Jeżeli ktoś myśli, że miłość dotyczy wyłącznie osób, które mieszkają i śpią razem, to może się rozczarować. Nasza miłość nie wiąże się z zakochaniem. Ale to jest miłość! – cytuje słowa Krzysztofa Kolbergera portal pomponik.pl.

Zofia Czernicka swojego czasu opowiedziała, w jaki sposób poznała Krzysztofa Kolbergera. Stało się to w studiu telewizyjnym, kiedy to dziennikarka zaprosiła go na rozmowę.

Zbliżyły nas do siebie życiowe tragedie. Mój ówczesny partner zginął w wypadku samochodowym. W tym samym czasie zmarła siostra Krzysztofa. Te wydarzenia spowodowały, że zaczęliśmy się bardziej potrzebować – opowiadała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Romans

Ludzie byli przekonani, że Krzysztof Kolberger i Zofia Czernicka mają romans.

Romans

Okazało się, że parę łączy miłość, jednak była ona inna niż wszystkie pozostałe, do czego publicznie się przyznawali.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Odkryli podwodny skarb o wysokości dwóch Pałaców Kultury. Przez 120 lat nie znaleziono niczego podobnego
  2. Wiadomo, kiedy może być lockdown Polski. Wyjawili prawdę, niestety
  3. Pilne: Nie żyje znany reżyser. Polscy artyści w żałobie, jeszcze kilka dni temu przygotowywał premierę
  4. Ma się stać dziś, 2 listopada. Polki wstrzymały oddech, wszystko zależy od premiera Morawieckiego
  5. Zacznie się już dziś dokładnie o 16. Polaków czekają ogromne utrudnienia, nie ma żadnych wątpliwości
  6. Aktor „Świata według Kiepskich” zarabia fortunę. Jego jednodniowa wypłata wystarczy na zakup mieszkania
  7. Surówka dla zdrowotności, jak mawiały nasze babcie. Pieczone buraki i kiszone ogórki tworzą unikalne połączenie, które okrasza chrzanowa nuta

Źródło: pomponik.pl