Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel na randce ze starszym partnerem. Tak się bawili, wystarczy spojrzeć, co leży na stole
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.01.2023 12:36

Roksana Węgiel na randce ze starszym partnerem. Tak się bawili, wystarczy spojrzeć, co leży na stole

fot. instagram.com/roxie_wegiel/

Roksana Węgiel od pewnego czasu publikowała w mediach społecznościowych kadry z wakacji na Malediwach. Wraz z partnerem pokazali, jak spędzili uroczy wieczór podczas ostatniej kolacji na wczasach.

Od nastoletnich lat mogliśmy oglądać, jak piosenkarka rozwija karierę, łącząc obowiązki z edukacją. Niedawno do tego doszedł również związek z 26-letnim mężczyzną. Gwiazda coraz chętniej pokazuje, jak korzysta z dorosłości.

Roksana Węgiel na wakacyjnej randce. Tak bawiła się z ukochanym

Zaraz po zorganizowaniu hucznej imprezy z okazji 18. urodzin piosenkarka wraz z partnerem wybrała się na romantyczne wakacje na Malediwy. Obserwatorzy w mediach społecznościowych mogli oglądać kadry z ich odpoczynku na plaży czy podczas wieczornych spotkań.

Niestety, każde wakacje kiedyś się kończą i teraz przyszedł czas na pożegnanie rajskich krajobrazów również przez Roksanę Węgiel. W jednej z relacji pokazała, jak spędziła ostatni wieczór na Malediwach.

Wraz z chłopakiem wybrała się na romantyczną kolację. Na opublikowanym zdjęciu uwagę przykuwa stół pary, a przede wszystkim to, co zamówili. Przed parą stały wysokie kieliszki do wina z napojem w ciemnokrwistym kolorze. Wygląda na to, że para dobrze bawiła się ostatniego dnia.

Nasza ostatnia kolacje przed wylotem — napisała.

Warto przypomnieć, że Roksana Węgiel osiągnęła pełnoletniość dosyć niedawno, bo 5 stycznia 2023 roku. Jak widać, już korzysta z uroków dorosłości.

Roksana Węgiel wraca do Polski z nowymi pomysłami

W ostatni dzień pobytu udostępniła relację, w której przyznała, że niechętnie żegna się z urokami rajskiego miejsca. Mimo to z ekscytacją oczekuje powrotu do kraju, by zająć się muzycznymi obowiązkami.

Już niedługo będzie można zakupić nowy album piosenkarki, który powstał z pomocą jej partnera. Z tej okazji Roksana Węgiel przygotowała niespodziankę dla części słuchaczy.

10 osób, które kupi jej płytę w pre-orderze będzie miało szansę wygrać spotkanie z artystką. Na razie nie zdradziła jeszcze szczegółów konkursu, jednak taka okazja to nie lada wyróżnienie.

W ostatnim czasie w życiu Roksany Węgiel pojawiło się wiele zmian, które ciekawią słuchaczy. Wspólne spotkanie mogłoby przybliżyć im kilka smaczków z jej prywatnego życia.

Zobacz zdjęcia:

Roksana Węgiel

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa