Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel w ogniu krytyki! Blanka Lipińska nie zostawiła na niej suchej nitki
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 16.08.2019 14:57

Roksana Węgiel w ogniu krytyki! Blanka Lipińska nie zostawiła na niej suchej nitki

Roksana Węgiel została bezwzględnie skrytykowana przez Blankę Lipińską. Pisarka nie przebierała w słowach i nie zostawiła na 14-letniej piosenkarce suchej nitki. Wszystko przez „wyzywający” strój.

Roksana Węgiel to czternastoletnia piosenkarka, która sławę zyskała dzięki programowi The Voice Kids. Kilka dni temu została ostro skrytykowana przez Blankę Lipińską, której książki zostały okrzyknięte polskimi odpowiednikami 50 twarzy Greya. O co poszło?

Za co Blanka Lipińska skrytykowała Roksanę Węgiel?

Blanka Lipińska skrytykowała Roksanę Węgiel za… zbyt wyzywający sposób ubierania. Największym problemem dla pisarki okazały się lateksowe ubrania, z których nastolatka powinna zrezygnować. Lipińska uważa, że kojarzą się tylko z jednym…

– Nie czarujmy się, nawet różowy lateks to wciąż jest lateks! A ten materiał ma mocno erotyczne skojarzenia – powiedziała Blanka Lipińska w rozmowie z Faktem.

W obronie młodej piosenkarki stanął Baron – członek zespołu Afromental i aktualny partner Julii Wieniawy. Zwrócił uwagę, że pomimo młodego wieku Roksana Węgiel jest artystką i na pierwszym miejscu jest jej twórczość, a nie to, jak się ubiera.

Roksana Węgiel – styl

Internauci ostro krytykują nastolatkę i zarzucają, że jej wygląd nie jest adekwatny do wieku. Mimo wszystko trzeba przyznać, że stylizacje „Roxie” są świetne! Nastolatka nie boi się kolorów, brokatu czy wysokich butów. Warto też zauważyć, że jej kreacje to element osobowości scenicznej. Roksana Węgiel na co dzień wybiera bardzo dziewczęce stylizacje – sukienki w kwiatki, kolorowe koszule albo wygodne shorty i czapkę z daszkiem.

Zobacz stylizacje Roksany Węgiel:

Roksana Węgiel

Tak ostatnio Roksana Wyglądała na plaży. Czy to naprawdę aż tak wyzywająca stylizacja?

Roksana Węgiel

Młoda artystka na wakacjach w Izraelu, jak widać nosi nie tylko różowy lateks.

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel w bardzo dziewczęcym komplecie na sopockiej plaży.

Roksana Węgiel

Jeśli nastolatka już w tym wieku może pochwalić się takimi nogami, ciekawe, jak będzie wyglądać za kilka lat! Roksana prezentuje się świetnie.

Blanka Lipińska znana jest ze swoich powieści okrzykniętych „polskimi 50 twarzami Greya”.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agata Duda na Święcie Wojska Polskiego. Przecieramy oczy ze zdumienia, wyglądała świetnie
  2. Barbara Kurdej-Szatan planuje operacje plastyczne? Gwiazda opublikowała nowe nagranie
  3. Martyna Wojciechowska ma kryzys z Przemysławem Kossakowskim? Praca utrudnia im wspólne życie
  4. Wielka gwiazda serialu „Przyjaciółki” przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt
  5. Po śmierci Dunowskiej do mediów przedostała się treść listu dot. nowotworu. Można zalać się łzami