Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rok temu Anna Lewandowska z mężem kupili dom w Hiszpanii. Pokazali, jakie mają warunki
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.07.2022 09:25

Rok temu Anna Lewandowska z mężem kupili dom w Hiszpanii. Pokazali, jakie mają warunki

Anna Lewandowska
Fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska z rodziną często odwiedza egzotyczne zakątki, jednak to na hiszpańskiej wyspie odnalazła prawdziwy dom. Posiadłość na Majorce robi wrażenie. W mediach społecznościowych można zobaczyć, jak Lewandowscy spędzają tam czas.

Żona słynnego piłkarza musi być przygotowana na częste wyjazdy ze względu na karierę ukochanego. Anna Lewandowska nie widzi jednak problemu w egzotycznych wyprawach i chętnie dzieli się kulisami w mediach społecznościowych.

Rok temu małżeństwo postanowiło zainwestować w posiadłość na Majorce. W czasie wakacji chętnie spędzają czas w otoczeniu malowniczego krajobrazu Hiszpanii.

Anna Lewandowska zdradza jak mieszka w Hiszpanii

Trenerka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, dzieląc się z obserwatorami zdrowymi przepisami oraz ćwiczeniami, które pozwolą im uzyskać wymarzoną figurę.

Podczas tegorocznych wakacji zdradziła, jak spędza czas z mężem i córkami w ich posiadłości na Majorce. Piękna pogoda zachęca do odpoczynku na świeżym powietrzu, o czym doskonale wie Anna Lewandowska.

Jej ostatnie posty na Instagramie prezentują żonę Lewego w stroju kąpielowym przy basenie znajdującym się obok posiadłości. W przejrzystej wodzie doskonale czują się również córki gwiazdy: Klara oraz Laura.

Po leniuchowaniu Anna Lewandowska może wrócić do regularnych ćwiczeń za sprawą domowej siłowni. Wraz z mężem wielokrotnie przeprowadza tam wspólne treningi.

Lewandowscy z powodów zawodowych często podróżują po całym świecie, jednak świadomość posiadania własnego kąta z pewnością umila im egzotyczne wycieczki. Po głośnych wydarzeniach wiedzą, że mogą wrócić do domu, gdzie czeka na nic spokój i rodzinna atmosfera.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Lewandowska w trzeciej ciąży? Jej odpowiedź mówi wszystko, zaskoczyła fanów
  2. Co się dzieje z Ewą Wencel? Aktorka zniknęła z telewizji. Wiemy, jak teraz wygląda jej życie
  3. Czym na co dzień zajmuje się Agata Wdowiak? Można się zdziwić, 24-latka ma nietypowe zainteresowania