Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Podbiła serca widzów jako mała dziewczynka. Niewiarygodne, jak zmieniła się Zosia z „Rodzinki.pl”
Angelika Bielska
Angelika Bielska 09.07.2020 18:30

Podbiła serca widzów jako mała dziewczynka. Niewiarygodne, jak zmieniła się Zosia z „Rodzinki.pl”

rodzinka.pl
kadr z serialu „Rodzinka.pl”

Gwiazda serialu Rodzinka.pl przyszła na świat w 2005 roku w Warszawie. Swoją pierwszą rolę młoda aktorka zawdzięcza właśnie serialowi TVP2. Po tym debiucie jej kariera nabrała rozpędu. Mogliśmy ją oglądać m.in.w filmie Zbliżenia czy serialu Belfer. Jak dziś wygląda serialowa Zosia?

Rodzinka.pl to uwielbiany przez Polaków serial, emitowany do niedawna na stacji TVP2. Wypromował on wiele wschodzących gwiazd aktorstwa, w tym m.in. Julię Wieniawę, czy Adama Zdrójkowskiego. Widzowie pokochali także najmłodszych bohaterów serialu, którzy dorastali na oczach całej Polski. Jedną z takich osób bez wątpienia jest Emilia Dankwa, która wcieliła się w rolę Zosi. Z małej dziewczynki zmieniła się już w młodą kobietę!

Gwiazda serialu Rodzinka.pl zmieniła się nie do poznania

Widzowie serialu Rodzinka.pl, zapamiętali Emilię jako małą dziewczynkę. Ta na antenie pokazała się, jako wygadana, inteligentna, a momentami przebiegła i zarozumiała Zosia. Uwagę widzów zwróciła także nietuzinkowa uroda dziewczynki.

Dzisiaj to już piękna 15-latka, dla której wszystkie drzwi są otwarte. Dzięki swoje urodzie mogłaby spróbować swoich sił w modelingu! Jednak mamy nadzieję, że zostanie także przy aktorstwie – kamera zdecydowanie ją kocha.

  1. Gwiazda znana z serialu emitowanego na TVP wpadła do jeziora. Prawdopodobnie nie żyje
  2. Wiesz do czego służy dziura w rączce patelni ? Zastosowanie mocno zaskakuje i wiele ułatwia
  3. Pan młody nagle odwrócił się i uklęknął przed inną. Wszyscy zamarli, gdy usłyszeli jego słowa

Serial Rodzinka.pl kochają wszyscy Polacy

Serial Rodzinka.pl szybko okazał się hitem. To zabawne historie z życia typowej, prostej, polskiej rodziny, z którą może się utożsamić każdy z nas. Przez długi czas byliśmy świadkami emocjonalnych przeżyć, rozterek, konfliktów małżeńskich i rodzicielskich.

Pojawia się pytanie, jak potoczą się dalsze losy najmłodszych aktorów serialu. Jesteśmy pewni, że każde z nich osiągnie sukces. Kciuki trzymamy, w szczególności za piękną Emilię!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzinka.pl

Widzowie pamiętają małą Zosię.

rodzinka.pl

Teraz to piękna nastolatka!

rodzinka.pl

Urody można jej pozazdrościć!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ujawniamy kulisy polowania na warszawskich kierowców autobusów: „Potraktowali mnie jak przestępce”. Policja nie cofnie się przed niczym
  2. Kolejny kraj wprowadza nowe regulacje przekraczania granicy. Ważna informacja dla tysięcy Polaków
  3. Rodzinny dramat na Pomorzu. Mąż odebrał życie żonie, później popełnił samobójstwo. W domu były dzieci
  4. Pamiętacie Weronikę ze ”Złotopolskich”? Nagle zniknęła, o jej odejściu krążyły legendy, a prawda wyszła na jaw dopiero po latach
  5. Masz podejrzenie, że partner Cię zdradza? Ekspertka radzi: Przyjrzyj się jego włosom
  6. Od 13 lipca obowiązuje kwarantanna dla Polaków. Nikt nie spodziewał się przykrych wiadomości

źrodło: telemagazyn.pl