Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rodzina Królewska nałożyła na Meghan kolejny zakaz. Nie uwierzycie, czego nie może zrobić
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 20.08.2018 17:15

Rodzina Królewska nałożyła na Meghan kolejny zakaz. Nie uwierzycie, czego nie może zrobić

Rodzina Królewska
Fot.www.kontranews.gr

Rodzina Królewska w Wielkiej Brytanii bardzo liczy się z opinią publiczną. Jak wiadomo bycie częścią arystokratycznej rodziny ma swoje plusy i minusy. Zdecydowanie jednak nie jest to życie łatwe, a członek Królewskiej Rodziny, wbrew pozorom, nie może robić co chce.

Etykieta, niezliczone zakazy, nakazy, dekrety, obyczaje. Dla kogoś, kto urodził się w rodzinie arystokratycznej może to być chleb powszedni, jednak dla Meghan Markle jest to zupełnie nowy świat. Dowiedzieliśmy się również, że na żonę księcia Harry’ego nałożono kolejny zakaz.

Czego Rodzina Królewska zakazuje Meghan Markle?

Jak donosi Harper’s Bazaar Australia, częścią tradycji brytyjskiej Rodziny Królewskiej jest kategoryczny zakaz wyprawiania…babyshower. Kate Middleton go nie miała, a jak wiemy, urodziła już trójkę dzieci. Nie miała go również księżna Diana. Nie będzie go miała i Meghan Markle. Smutne?

Meghan Markle nie będzie miała babyshower. Rodzina Królewska zakazuje.

W Polsce tradycja babyshower nie jest tak powszechna, jak na Zachodzie. Typowy babyshower to przyjęcie, które organizuje przyszła mama, podczas którego, następuje ogłoszenie płci dziecka, a goście (raczej są to przyjaciółki) przynoszą prezenty dla dziecka. Wszystkiemu towarzyszy dobre jedzenie i zabawa.

Powodem, dla którego Rodzina Królewska nie wyprawia przyjęcia dla przyszłej mamy jest…opinia publiczna. Podobno brytyjska Rodzina Królewska nie chce pokazać jak jest bogata — przyjęcie w Pałacu Buckingham na pewno nie należałoby do najtańszych. Ponadto, prezenty, które otrzymałaby Meghan również byłyby warte dziesiątki tysięcy funtów (lub więcej). Brytyjska Korona dba o swój wizerunek wśród poddanych, dlatego podczas ślubu Meghan i księcia Harry’ego nie przyjmowano prezentów ślubnych.

Czy myślicie, że Meghan jest zdruzgotana wiadomością, że nie będzie mogła wyprawić swojego babyshower? Czy myślicie, że spodziewała się takiego zakazu? A może Rodzina Królewska przesadza? Jak według was radzi sobie Meghan w roli księżnej Sussex?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”3″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

ZOBACZ TEŻ:

  1. Robert Lewandowski śpiewa Ani romantyczną piosenkę. Wyciekło wideo
  2. Żenujące błędy językowe, jakie popełniają WSZYSCY Polscy
  3. Facekini to nowy trend, który wygląda przerażająco

źródło: instyle.com, jastrzabpost.pl