Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Królowa Elżbieta podjęła już decyzję. To nie książę Karol zasiądzie na tronie, za rok Wielka Brytania będzie mieć nowego króla
Marta Kulik
Marta Kulik 15.12.2019 11:32

Królowa Elżbieta podjęła już decyzję. To nie książę Karol zasiądzie na tronie, za rok Wielka Brytania będzie mieć nowego króla

Królowa
instagram.com/theroyalfamily

Rodzina królewska szykuje się do rewolucji. Brytyjskie media podają, że Królowa Elżbieta podjęła przełomową decyzję. Książę Karol, który przez całe życie był przygotowywany do roli króla, jednak nie zasiądzie na tronie. Wielka Brytania już za rok ma mieć nowego władcę.

Podczas zwołanego ostatnio spotkania Elżbieta II miała ogłosić, że od przyszłego roku rodzina królewska nie będzie już taka sama. Zajdą wielkie zmiany, jakich nikt nawet nie podejrzewał. Królowa zdecydowała, że jej najstarszy syn nie dostąpi zaszczytu i nie zajmie jej miejsca.

Rodzina królewska już wie, kto zostanie królem

Sensacyjnie wieści z królewskiego dworu to temat numer jeden w brytyjskiej prasie. Królowa Elżbieta miała zdecydować, że to nie książę Karol obejmie tron. Zrobi to ktoś inny, w dodatku jeszcze za jej życia. Monarchini ma abdykować latem przyszłego roku.

Kto zajmie miejsce Elżbiety II? Miejsce Elżbiety II zajmie książę William! To z pewnością wstrząsająca informacja dla Karola, który przez całe życie był przygotowywany do roli króla, a z tego powodu wziął nawet ślub z księżną Dianą, którego wcale nie chciał. Królowa miała uznać, że jest on zbyt mało popularny, aby porywać tłumy.

Który w kolejce do tronu jest książę William?

Książę William jest drugi w kolejce do tronu. Miał na nim zasiąść dopiero po śmierci swojego ojca Karola. Wygląda na to, że zostanie królem, szybciej niż sądził. Zdaniem babci idealnie będzie pełnił tak ważną funkcję, a w dodatku jego żona i dzieci są uwielbiane przez wszystkich mieszkańców Wielkiej Brytanii. Koronacja ma być warta aż miliard dolarów.

Kolejność dziedziczenia tronu królewskiego jest określana przez ścisłe zasady. Na liście znajduje się kilka tysięcy osób. Tuż za Williamem jest jego syn George, a następnie córka Charlotte i najmłodsza pociecha Louis. Książę Harry jest dopiero szósty.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rodzina królewska

Królowa Elżbieta ogłosiła przełomową decyzję.

rodzina królewska

Książę Karol nie obejmie tronu.

rodzina królewska

Nowym królem już w przyszłym roku ma zostać książę William.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  3. Mąż zaproponował żonie trójkąt. Zgodziła się, ale nie takiej odpowiedzi oczekiwał
  4. Syn spędził w szpitalu większość życia. Maluch przechodził poważne operacje, chociaż ich nie potrzebował
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób