Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pippa Middleton urodziła. Wielka radość w brytyjskiej rodzinie królewskiej
Marta Kulik
Marta Kulik 15.03.2021 16:40

Pippa Middleton urodziła. Wielka radość w brytyjskiej rodzinie królewskiej

rodzina królewska
fot. Rex Features/East News

Rodzina królewska, choć na chwilę może przestać myśleć o skandalu związanym z wywiadem Meghan i Harry’ego i cieszyć się szczęściem Pippy Middleton. Magazyn Hello donosi, że siostra księżnej Kate właśnie urodziła! Dziewczynka czy chłopiec?

Według nieoficjalnych informacji 15 marca o godzinie 4:22 na świat przyszła córeczka Pippy Middleton i jej męża Jamesa Matthewsa. Dziewczynka otrzymała imiona Grace Elizabeth Jane.

Pippa Middleton urodziła

Podczas gdy cały świat żyje skandalem, po niedawnym wywiadzie Meghan Markle i księcia Harry’ego w końcu pojawiła się dobra wiadomość, która być może nieco ostudzi emocje. Pippa Middleton właśnie znowu została mamą!

Mama i dziecko czują się dobrze. Jest idealna, wszyscy są zachwyceni takim szczęśliwym przybyciem – podaje Hello.

To już druga pociecha Pippy i jej ukochanego, za którego wyszła w 2017 roku. Rok po spektakularnej ceremonii siostra księżnej urodziła syna, którego nazwano Arthur Michael William.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mężem Pippy Middleton jest miliarder i kierowca wyścigowy James Matthews.

Pippa Middleton: kim jest?

Pippa Middleton to młodsza siostra księżnej Kate, ma 37 lat. Studiowała literaturę angielską na Uniwersytecie w Edynburgu. Podczas ślubu Kate i Williama była druhną, a w przeszłości plotkowano o jej związku z księciem Harrym.

Plotki jednak nie zostały potwierdzone, a w 2016 roku Pippa zaręczyła się ze swoim obecnym mężem. James Matthews to miliarder, który w latach 90. zajął się biznesem i dziś może pochwalić się imponującym majątkiem.

Dom, który kupił jeszcze przed związkiem z siostrą Kate, kosztował podobno 21 milionów dolarów.

Niedawno informacje o ciąży młodszej córki komentowała mama Pippy – Carole Middleton. W rozmowie z Good Housekeeping UK powiedziała:

Mam nadzieję, że będę miała okazję częściej widywać się z moją rodziną niż w zeszłym roku. Oczywiście mam tutaj na myśli też mojego nowego wnuka.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost, wp.pl

Tagi:
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz