Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tragedia w rodzinie Matyldy i Mateusza Damięckich. ”Jego serduszko się zatrzymało, a my wraz z nim”, nie żyje Edward Stankiewicz
Karol Osiński
Karol Osiński 22.11.2020 08:18

Tragedia w rodzinie Matyldy i Mateusza Damięckich. ”Jego serduszko się zatrzymało, a my wraz z nim”, nie żyje Edward Stankiewicz

Matylda Damięcka
Fot. facebook.com/MatyldaD

Rodzina Matyldy i Mateusza Damięckich przeżywa prawdziwie tragiczne chwile. Zmarł ukochany dziadek aktorów Edward Stankiewicz. Poruszona śmiercią bliskiej osoby Matylda postanowiła podzielić się swym bólem z fanami poprzez media społecznościowe – Jego serduszko się zatrzymało, a my wraz z nim – napisała artystka.

Aktorka podzieliła się z fanami bardzo wymowną ilustracją oraz ciekawym opisem, w którym wspomina swojego zmarłego dziadziusia. Rodzina Damięckich nie podała oficjalnej przyczyny śmierci pana Edwarda, jednak w hasztagach pod zdjęciem pojawiła się wzmianka na temat koronawirusa.

Nie żyje Edward Stankiewicz. Rodzina Damięckich pogrążona w żałobie

Znane z polskich telewizorów rodzeństwo Mateusz i Matylda Damięccy pogrążeni są w żałobie po stracie ukochanego dziadka Edwarda Stankiewicza. W mediach społecznościowych, a mówiąc konkretniej, na Instagramie aktorki pojawiła się bardzo wymowna ilustracja i opis, poprzez które pożegnała swojego dziadka.

Matylda Damięcka jest znana z bardzo wyjątkowego odzwierciedlania swojego poglądu na rzeczywistość. Jej Instagram przepełniony jest wymownymi ilustracjami, za pomocą których odnosi się do wielu spraw z Polski i ze świata, które ją gnębią, interesują lub intrygują. Ostatnio dodana, była bardzo osobista. Nie wolno się temu dziwić.

Na opublikowanej grafice widzimy odzwierciedlenie wiadomości tekstowych, w telefonie komórkowym. W okienkach, czy jak inni wolą w dymkach. Widzimy tam takie wiadomości:

Zadzwonię wieczorem – brzmi pierwsza, która została odczytana wczoraj.

Przepraszam. Przedłużyło mi się. Zaraz zadzwonię; Dziadku?brzmią następne, które podpisane są stwierdzeniem „dostarczono”. Oznacza to, że wiadomości nie zostały odczytane.

Rodzina Damięckich jest ze sobą bardzo związana. Chociaż Mateusz nie zdecydował się na publiczne pożegnanie swojego dziadka, to niewykluczone, że może do tego dojść.

  1. Posmaruj paznokcie pastą do zębów i zaczekaj 15 minut. Efekt przekroczy najśmielsze oczekiwania, prawdziwy hit
  2. Rząd chce masowo przebadać mieszkańców kilku województw na obecność COVID-19. Minister zdrowia zdradził szczegóły
  3. Już są we wszystkich sklepach Pepco. Tysiące kobiet długo czekały, teraz w końcu możemy kupić tanie zestawy świąteczne

Matylda Damięcka żegna swojego dziadka

Aktorka do wymownej ilustracji, która mimo swojego tragicznego przekazu zebrała już sporą liczbę polubień, postanowiła dołączyć jeszcze bardzo smutny, a przy tym ciekawy opis, w którym pożegnała swojego zmarłego dziadziusia.

– „Dziadek”. Nasz Edzio, Edulek jego serduszko się zatrzymało, a my wraz z nim. Edward Stankiewicz, inżynier konstruktor, dyplomata. Napisał książkę o krajach, których już nie ma, o kształcie, w jakim je poznał – o Afganistanie, Libii i Iraku. Nie zdążył jej wydać. Będzie nam cię brakować, a książkę przysięgam, wydamy. Joanna, Parvina, Mateusz, Matylda, Anitex, Maciek i Wojtek – żegna swojego dziadka Matylda Damięcka.

Jego serce przegrało walkę z tą nieistniejącą chorobą. Wszyscy aktywnie walczący sceptycy radzę łaskawie opuście moje instagramowe włości. Starałam się was tolerować i nie atakować tematyką covidową, ale chyba mi się chwilowo odechciało. Ot, taka niekonsekwentna tej całej tolerancji jestem – czytamy na Instagramie Matyldy Damięckiej.

Całej rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Matylda Damięcka poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że zmarł jej ukochany dziadek Edward Stankiewicz.

Rodzina

Po opublikowanej ilustracji i słowach aktorki można wywnioskować, że śmierć dziadka bardzo ją dotknęła.

Rodzina

Mateusz Damięcki nie skomentował publicznie zaistniałej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Zacznie się jutro równo o godzinie 12 w centrum Warszawy. Już się skrzykują na Facebooku, znów wyjdą na ulice
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Stylizacja Agaty Dudy zmiażdżona przez stylistkę. ”Wygląda jak uboga krewna”, pochwaliła tylko jeden szczegół
  4. Spektakularny dom jednego z braci Golec. Już od zewnątrz można poczuć luksus, środek robi jeszcze większe wrażenie
  5. Świerzyński o niskich zarobkach w służbie zdrowia: ”Dla mnie to jest bardzo dużo, bo nie zarabiam nic, jestem na bezrobociu”. Kiedyś myślał inaczej
  6. Do sieci wyciekło wstrząsające nagranie starcia kobiety z policją. Nie mogli zapanować nad psem, stało się najgorsze
  7. Trener „pomścił” Marcina Najmana. Rywal boksera musiał pojechać na SOR, karygodne zachowanie (WIDEO)

Źródło: dziendobry.tvn.pl