Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Robert Stockinger znika z „Dzień Dobry TVN”. Przykre wieści o jego zdrowiu trafiły do mediów
Michał Fitz
Michał Fitz 04.11.2022 19:53

Robert Stockinger znika z „Dzień Dobry TVN”. Przykre wieści o jego zdrowiu trafiły do mediów

Robert Stockinger
TRICOLORS/East News

Robert Stockinger, choć jest synem znanego aktora, od wielu lat pracował na własną markę. Widzowie mogli kojarzyć go z „Dzień Dobry TVN”, w którym jednak przez pewien czas przestanie się pojawiać. Wszystko ze względu na jego stan zdrowia, o którym opowiedział w mediach społecznościowych.

W obecnej sytuacji prezenterowi pozostaje życzyć zdrowia i jak najszybszego powrotu na antenę. Możemy przypuszczać, że dostał mnóstwo takich życzeń w wiadomościach prywatnych.

Robert Stockinger o swoim stanie zdrowia

W mediach społecznościowych dziennikarza pojawił się komunikat, w którym poinformował on o tym, że w jego organizmie wykryto polipa. Ten osadził się konkretnie na krtani Stockingera, co powodowało problemy z mówieniem. Prezenter zaznaczył, że szczególnie w ostatnich tygodniach można było usłyszeć, że ma pewne problemy.

Teraz syn popularnego aktora skupi się na zwalczeniu tego problemu, dlatego przez bliżej nieokreślony czas widzowie nie będą go oglądali w programie.

– Biorę się z wrogiem, czyli polipem krtani za łby. Zobaczymy kto kogo — napisał Stockinger.

Robert Stockinger o profilaktyce i badaniach

Robert Stockinger dzięki odpowiednio postawionej diagnozie może teraz rozpocząć walkę  o swoje zdrowie. Jest świadomym mężczyzną i wie, jak ważna jest profilaktyka oraz badania. Właśnie dlatego wziął niedawno udział w kampanii społecznej „Badaj Jajka” promującej badania jąder i prostaty.

Był jednym z bohaterów zabawnej, choć niosącej potężny przekaz sesji zdjęciowej, w trakcie której pozował z kurzymi jajami. Warto zaznaczyć, że w tę samą kampanię zaangażował się także jego ojciec.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Robert Stockinger (@rob_stocky)

Robert Stockinger

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Żona Rutkowskiego i znicze warte kilka tysięcy wywołały falę śmiechu w sieci. Nagranie z jej udziałem zostało przerobione

Źródło: Pomponik