Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wstrząsające słowa córki zmarłego Roberta Leszczyńskiego
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 24.05.2018 17:07

Wstrząsające słowa córki zmarłego Roberta Leszczyńskiego

Robert Leszczyński
Fot: wikipedia, instagram

Robert Leszczyński zmarł nagle w 2015 roku. Śmierć nastąpiła w wyniku problemów z cukrzycą. Krytyk muzyczny osierocił dwie córki, 12-letnią Paulinę i o trzy lata starszą Vesnę. 15-latka przed rocznicą śmierci ojca, zamieściła na swoim Instagramie wzruszający wpis, który poruszył serca wszystkich. 

Vesna jest bardzo podobna do ojca. To właśnie po nim odziedziczyła niesamowity talent muzyczny i doskonały słuch. Nastolatka uczy się grac na fortepianie i wiolonczeli. Na swoim koncie ma również sukcesy taneczne. Można zgadywać, że to właśnie po ojcu odziedziczyła artystyczne zdolności.

Mimo młodego wieku obie dziewczyny przeżył niejedne koszmar. Przed śmiercią ojca, w 2013 roku ich mama Alicja Borkowska, którą możecie kojarzyć z Barw Szczęścia, przeszła ciężki udar.

Po wielomiesięcznej rehabilitacji doszła do siebie. Wtedy wsparciem dla Alicji byli najbliżsi, w tym dwie córki i Leszczyński.

Robert Leszczyński. W rocznicę śmierci córka umieściła wzruszający wpis

15-letnia Vesna Leszczyńska na swoim Instagramie umieściła wzruszające zdjęcie z dzieciństwa, na którym widzimy ją malutką z ojcem. Fotografię podpisała słowami:

– Nie mogę uwierzyć, że to już prawie trzy lata… Bez ciebie czuję się słaba[..]Dziękuję, że przez te 12 lat byłeś najlepszym tatą, jakiego mogłam sobie wymarzyć. Boże, kimkolwiek jesteś, tak bardzo cię nienawidzę za ten cały ból, jaki mi zadałeś.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele emocjonalnych komentarzy:

– Trzymaj się kochana ???

– ??❤️jestem w tym z tobą?

– Przykro mi ???

– …Życzę szczęścia tobie i twojej mamie jestem z tobą 🙂

źródło: kozaczek.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sąd bezwzględny. 30 latek musi wyprowadzić się od rodziców
  2. Słynna blogerka nie żyje. Przegrała walkę z rakiem
  3. Czarna czekoladka jako Meghan Markle. Ta reklama wywołała ogromny skandal
  4. Ile naprawdę zarabia córka Tuska? Opadną wam szczęki