Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Biedroń o tym głośno nie mówi. Jego chłopak ujawnia sekrety ich związku
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 30.05.2018 14:51

Biedroń o tym głośno nie mówi. Jego chłopak ujawnia sekrety ich związku

Robert Biedroń
instagram.com

Robert Biedroń to jeden z najbardziej popularnych polityków. Prezydent Słupska i były poseł otwarcie opowiada o swoim życiu prywatnym. Od lat tworzy on szczęśliwy związek ze swoim partnerem, Krzysztofem Śmiszkiem. Okazuje się, że nie wszystkie szczegóły ich związku ujrzały jeszcze światło dzienne. 

Robert Biedroń sprawuje urząd prezydenta Słupska i jest jednym z najbardziej znanych prezydentów miast. Choć Słupsk trudno nazwać metropolią, to głównie za sprawą charakteru Biedronia, jest bardzo głośno o tym mieście. Bez wątpienia można to uznać za duży sukces jego prezydentury.

Nie tylko decyzje polityczne Biedronia są przedmiotem zainteresowania mediów. Dużo mówi się także o jego życiu prywatnym, którym Robert lubi się dzielić z dziennikarzami. Razem ze swoim chłopakiem, Krzysztofem Śmiszkiem jest już 14 lat. Niestety, nie mogą spełnić swoich marzeń o ślubie.

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek są szczęśliwą parą

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek jest najbardziej znaną gejowską parą w Polsce. Niestety zakochani nie mogą wziąć razem ślubu i przypieczętować swojego związku.

Marzy mi się wielkie greckie wesele – powiedział w wywiadzie z natemat.pl Krzysztof Śmiszek.

W Polsce śluby homoseksualne są nielegalne, a zakochani nie chcą robić tego za granicą. Szczerze o tym opowiada Krzysztof Śmiszek w rozmowie z natemat.pl.

– Jesteśmy Polakami, patriotami, dobrymi obywatelami poświęcającymi się dla naszych społeczności i uważamy, że powinniśmy od państwa dostać w zamian coś, co nic nie kosztuje: uznanie i godność. Czas na miłość, zrozumienie i szacunek, tak jak głosi Biblia i papież Franciszek – powiedział partner Roberta Biedronia.

Krzysztof Śmiszek pomaga Biedronowi w stylizacjach

Robert Biedroń w rozmowie z Vogue Polska został zapytany o modę. Jego odpowiedź zaskakuje, bowiem mogłoby się wydawać, że kto jak kto, ale Biedroń wygląda na osobę, która się na niej zna.

Ja się nie znam na modzie. I kompletnie się nią nie interesuję. To tylko kwestia wyczucia. A ciuchy noszę po moim Krzyśku. Spodnie i marynarkę mam po nim, zresztą dziurawą. Tylko koszula jest moja. Krzysiek może być moim stylistą. Bo jak on przestaje coś nosić, to ja mu to zabieram – wyznał Biedroń.

Niestety, dużym problemem pary jest też związek na odległość. Rober Biedroń mieszka w Słupsku, a jego partner w Warszawie. Biedroń ubolewa, że dzieli ich tak daleki dystans.

– Mieszkamy i w Słupsku, i w Warszawie, i w Gdyni. Mamy w tych trzech miejscach nasze rzeczy. Ważne książki, pamiątki. Ale widujemy się rzadko. Średnio raz w tygodniu. Jeszcze trzy lata temu, jak zaczynałem kadencję, to nie tęskniłem tak bardzo. Ale teraz, po trzech latach rozłąki, jest to coraz trudniejsze do zniesienia. Nie wiem, czy to wynika z rosnącego przywiązania, czy ze starości, czy też z tego, że zbyt rzadko się spotykamy, ale to dla mnie coraz większy problem. Kiedyś było mi z tym łatwiej – wyznał Biedroń w rozmowie z Vogue Polska.

źródło: fakt.pl, Vogue Polska

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Mucha pokazuje piersi. Zachęca do ich masowania
  2. Ewa Farna się odchudza. Poznaj jej praktyczną dietę i przepis na ulubione danie
  3. Była partnerka upokorzyła Wojewódzkiego! Dziennikarz zmieszany z błotem