Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > NAGA Renata Kaczoruk pokazuje balony! Kubo, czy ci nie żal?
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 03.06.2018 15:33

NAGA Renata Kaczoruk pokazuje balony! Kubo, czy ci nie żal?

Renata Kaczoruk
instagram.com

Renata Kaczoruk po rozstaniu ze swoi wieloletnim partnerem wyraźnie kwitnie. Modelka postanowiła wprowadzić ogromne zmiany w swoim życiu, dlatego porzuciła starszego kochanka i postawiła na rozwój osobisty. 

W mediach zrobiło się bardzo głośno o tym, że Renulka postanowiła zakończyć związek z Kubą. Para wykazywała się w ciężkich chwilach wsparciem i mogłoby się wydawać, że zakochani nie robią sobie zupełnie nic z opinii publicznej. Choć Kaczoruk i Wojewódzki nie odnieśli się jeszcze do sytuacji, to pojawiły się osoby, które chętnie zdradziły powód rozstania – pisaliśmy o tym tutaj. Renata podjęła bardzo odważną decyzję i chce realizować się w pracy, którą naprawdę lubi. Podejmuje też istotne społeczne tematy.

Renata Kaczoruk nago. Odważne zdjęcie

Jakiś czas temu, na swoim Instagramowym profilu Renata Kaczoruk pokazała bardzo odważne zdjęcie. Możemy na nim zobaczyć nagą Renatę, która zakrywa swoje piersi… balonami. Odważne zdjęcie spotkało się z zachwytem internautów.

Wszystko wskazuje na to, że celem Renaty Kaczoruk było sprowokowanie dyskusji. Na jednym z balonów możemy zobaczyć logotyp teatru 6 piętro. To odpowiedź na próby cenzurowania jednej ze sztuk „Śmierć i dziewczyna”. Do zdjęcia Renata Kaczoruk załączyła poniższe hasztagi:

– #niecenzuralna #cenzura #teatralna #nieuczesana #nagaprawda #oNowym #PolskaWstajeZKolan – napisała na Instagramie celebrytka.

Renata Kaczoruk jako świadoma gwiazda showbiznesu nie ucieka od ważnych dyskusji w przestrzeni publicznej. Próba ocenzurowania sztuki się nie udała, z tego powodu wielu celebrytów nie robi sobie nic z presji społeczeństwa i polityków.

Kaczoruk coraz częściej zabiera głos w ważnych dyskusjach społecznych. Myślicie, że Kuba czuje żal, że stracił tak zaangażowaną i mądrą dziewczynę? Być może, gdy przypomni sobie to poniższe zdjęcie, ból utraty ukochanej będzie jeszcze silniejszy…

Zobacz zdjęcie:

Renata Kaczoruk nago

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ridge Forester z „Mody na sukces” nie jest już taki przystojny. Zobacz szokującą zmianę
  2. Dzień Dobry TVN: wielki powrót uwielbianej prowadzącej. Fani zachwyceni
  3. Afera! Rozenek zmiażdżona przez internautów. Wszystko przez jedno zdjęcie z plaży
  4. Wstrząsające informacje o gwiazdorze Klanu. Prowadzi batalię z siostrą zmarłej żony