Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rażące sceny w autobusie. Ten senior już przesadził
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 11.02.2024 09:38

Rażące sceny w autobusie. Ten senior już przesadził

staruszek, autobus
Szokujące zachowanie seniora w autobusie. Fot. Canva

W autobusach komunikacji miejskiej często dochodzi do zaskakujących, a nawet szokujących wydarzeń. Mnóstwo historii o tym, czego doświadczyli pasażerowie, krąży w sieci, jednak ta wydaje się szczególnie bulwersująca. Pewien senior z Krakowa dopuścił się rażącego zachowania, coś takiego nigdy nie powinno się wydarzyć. 

Senior dopuścił się bulwersującego zachowania w autobusie

8 lutego w Krakowie miały miejsce niecodzienne sceny. Pasażerowie wracający z pracy do domu autobusem komunikacji miejskiej doświadczyli wstrząsającej sytuacji, o której trudno będzie im zapomnieć w najbliższym czasie. Pewien senior dopuścił się rażącego zachowania, od którego reszcie pasażerów zrobiło się niedobrze. Takiego skandalu w autobusie nie było już dawno.

Jeden ze świadków całego zdarzenia wysiadł na najbliższym przystanku i biegiem udał się do komendy straży miejskiej w Krakowie. Poprosił o pomoc w ujęciu starszego mężczyzny, który po tym, jak dopuścił się szokującego zachowania, próbował zbiec z miejsca zdarzenia!

Miałem już dość zrzędzącej żony, więc wpadłem w sidła kochanki Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści nt. „800 Plus”. Padła konkretna data

Pasażerowie autobusu natychmiast zareagowali na zachowanie seniora

Na profilu “Straż Miejska Miasta Krakowa” na Facebooku funkcjonariusze poinformowali, iż wieczorem 8 lutego w autobusie komunikacji miejskiej doszło do “nieobyczajnego i bulwersującego zachowania", którego dopuścił się senior. Mundurowi dowiedzieli się o tej szokującej sytuacji dzięki świadkowi całego zdarzenia, który poprosił, by udali się na wskazane przez niego miejsce.

Gdy zorientował się, że jest w potrzasku, próbował uciec, ale został złapany, a teraz pilnują go świadkowie na przystanku przy Rondzie Barei – relacjonował pasażer feralnego przejazdu.

Strażnicy miejscy natychmiast udali się na wskazany przystanek. Starszy mężczyzna został ujęty, a następnie przekazany w ręce policji.

ZOBACZ TEŻ: Wydano pilne oświadczenie - w Polsce miał miejsce cud?

Senior został zatrzymany przez policję

Jak możemy dowiedzieć się z wpisu na profilu “Straż Miejska Miasta Krakowa”, senior obnażał się przed kobietami w autobusie komunikacji miejskiej. Na to bulwersujące zachowanie natychmiast zareagowali pasażerowie, którzy dokonali obywatelskiego zatrzymania. Starszemu mężczyźnie nie udało się zbiec, więc jest spora szansa, że poniesie konsekwencje swojego porażającego wybryku i więcej nie dopuści się podobnego zachowania.

Po ustaleniu dokładnego przebiegu zdarzenia oraz wylegitymowaniu wszystkich biorących udział w interwencji osób, całość sprawy przekazano policji – poinformowali strażnicy miejscy w poście na Facebooku.

Projekt bez nazwy - 2024-02-11T085325.414.png
Szokujące zachowanie seniora w autobusie. Fot. Canva
Tagi: seniorzy