Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Ranczo” zbliżyło ich do siebie. Ilona Ostrowska opowiedziała o ostatnim przed śmiercią spotkaniu z Pawłem Królikowskim
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 29.04.2020 13:52

„Ranczo” zbliżyło ich do siebie. Ilona Ostrowska opowiedziała o ostatnim przed śmiercią spotkaniu z Pawłem Królikowskim

ranczo
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Ranczo zbliżyło do siebie Ilonę Ostrowską i Pawła Królikowskiego. Przez 10 sezonów stanowili głównych bohaterów i wspaniałą, serialową parę. Przez ten czas aktorzy zdążyli się bardzo dobrze poznać i polubić. Ilona Ostrowska wspomina ostatnie spotkanie ze swoim przyjacielem z planu, Pawłem Królikowskim, który niedawno nas opuścił.

Ranczo to serial, który przez 10 lat święcił triumfy w polskiej telewizji. Przygody Amerykanki, która przyjeżdża na polską wieś, porwały tłumy widzów. Paweł Królikowski i jego postać Kusego także były nieodłącznym elementem serialu. Dziś Pawła Królikowskiego nie ma już wśród nas. Ilona Ostrowska wspomina ostatnie spotkanie ze swoim przyjaciele z planu.

Ranczo: Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski byli przyjaciółmi

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. Jego śmierć wstrząsnęła niezliczoną ilość osób. Aktor współtworzył tyle projektów, współpracował z tak wieloma artystami, że nie w sposób wyobrazić sobie ilość osób, które poczuły wyrwę w sercu na wieść o tym, że już go nie ma. Wśród nich znalazła się także Ilona Ostrowska, która miała regularny kontakt z Królikowskim od ponad 10 lat.

Oboje zaczynali pracę w serialu Ranczo w 2006 roku. Nikt wtedy nie przypuszczał, że serial przypadnie do gustu widzom tak bardzo, że zostanie na antenie TVP na lata. Oboje aktorzy zdążyli się przez ten czas polubić i zaprzyjaźnić. Ilona Ostrowska widziała się z Pawłem Królikowskim na 5 dni przed jego śmiercią, aktorka opowiedziała o tym magazynowi Party.

  1. Nie żyje gwiazdor kinowych hitów. Rodzina przekazała smutne wiadomości, miał 53 lata
  2. Rząd w ostatniej chwili zmienił zdanie. Rodzice poznali kluczową datę
  3. Dowiedziała się o śmiertelnej chorobie gdy była nastolatką. Dziś aktorka walczy o każdy oddech, szpital nie może jej przyjąć

Ilona Ostrowska, ostatnia rozmowa z Pawłem Królikowskim

Aktorka wspomina, że odwiedziła Pawła Królikowskiego w szpitalu. Stan aktora był już wtedy bardzo poważny. Ilona Ostrowska opowiada, że ta ostatnia rozmowa bardziej przypominała jej monolog niż dialog. Mimo to aktorka przyznaje, że pogadali sobie od serca.

– Pogadaliśmy od serca, choć tak naprawdę był to mój monolog… Zdążyłam się z nim pożegnać. Nie wierzę, że go już nie ma, wiem natomiast, że nie jestem w tej żałobie osamotniona – wspomina aktorka w Party.

5 dni później Paweł Królikowski już nie żył. Na pogrzeb artysty przybyło mnóstwo ważnych osobowości, ale przede wszystkim przyjaciół, rodziny. Paweł Królikowski miał 58 lat. Osierocił 5 dzieci.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ranczo

Ilona Ostrowska straciła nie tylko współpracownika, ale także przyjaciela.

ranczo

Ilona Ostrowska wspierała Pawła Królikowskiego w powrocie do zdrowia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pracownik Ikei zakażony koronawirusem. Niepokojące wpisy w internecie, padły poważne zarzuty
  2. Genialna wiadomość o pandemii, jakiej jeszcze nie było. Ogromny powód do radości
  3. Każde dziecko bez problemu rozwiąże tę zagadkę. Większość dorosłych nie jest w stanie podać dobrej odpowiedzi
  4. Kacperka szuka już ponad 200 osób. Ujawniono zupełnie nowy scenariusz zaginięcia
  5. Suczka codziennie sama podróżuje autobusem. Pasażerowie byli wzburzeni, potem zauważyli jej obróżkę
  6. Na światło dzienne wyszły nowe fakty o dniu zaginięcia małego Kacperka. Co mogło się wydarzyć w Nowogrodźcu?

Źródło: jastrzab.post.pl