Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafatus w ciężkim stanie trafił do szpitala. Przedawkował alkohol?
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 15.03.2018 16:49

Rafatus w ciężkim stanie trafił do szpitala. Przedawkował alkohol?

Rafatus
wykop.pl

Kilkanaście godzin temu Internet obiegło zdjęcie, które przedstawia znanego livestreamera, wiezionego na szpitalny oddział. Rafatus już kilka razy wspominał na live’ach  o swoich problemach zdrowotnych. Czy tym razem naprawdę coś się stało? Czy jest to kolejna prowokacja gwiazdy alko-streamów? 

Kim jest Rafatus? Zasłynął z prowadzenia streamów podczas libacji alkoholowych. Jego największym osiągnięciem, w wątpliwej karierze, było wypicie półlitrowej butelki napoju alkoholowego. Obserwatorzy Rafała poznali również jego partnerkę – Marlenę, z którą co jakiś czas się kłócił. Między parą dochodziło także do starć na pięści, co zostało zgłoszone przez oglądających streamy fanów. Jednakże, gdy służby MOPS pojawiły się w ich mieszkaniu, dziewczyna wszystkiemu zaprzeczyła.

YouTube nie pozostał obojętny na wulgarne zachowania pary i zablokował kanał Rafatusa. Wtedy Internet zalała fala filmików, na których chłopak płacze i przeprasza wszystkich widzów, obiecując zmianę trybu życia, przez zakończenie spożywania alkoholu.

Przedsiębiorczy chłopak znalazł wyjście z tej sytuacji i założył kanał na portalu ShowUp.tv, gdzie dalej relacjonował patologiczne zachowania, a nawet intymne sytuacje z Marlenką.

Rafatus trafił do szpitala

Na Wykopie pojawiło się zdjęcie, które wywołało spore zamieszanie i mnóstwo spekulacji. Internauci snuli domysły, czy na szpitalnych noszach faktycznie wieziony jest Rafał. Wszystko wskazywało na to, że jest to naprawdę on, ponieważ na prowadzonym kilka godzin wcześniej streamie Rafatus był w tej samej bluzce. Można się więc domyślić, że znów przesadził z alkoholem i stracił na dłuższy czas przytomność, co już kilka razy mu się zdarzało.

Marlenka postanowiła odnieść się do całej sytuacji i na facebookowej grupie Rafatusa zamieściła komentarz.

Ale sensacje robicie ze Rafal jest w szpitalu zesra wam sie na klate jak wyjdzie ze szpitala – napisała dziewczyna.

Myślicie, że po powrocie ze szpitala dalej nie będzie odmawiał sobie alkoholu?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Patostreamer Rafatus chce współpracować z Deynn i Majewskim
  2. Selena Gomez ZAWIESZA KARIERĘ! Powód jest wzruszający
  3. Przerażające wyznanie Dody! „Śmiałam się, gdy zabijałam”

Źródło: apynews.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz