Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Zawierucha pokazał partnerkę. Kim jest tajemnicza brunetka z jego instagrama?
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 31.08.2019 15:03

Rafał Zawierucha pokazał partnerkę. Kim jest tajemnicza brunetka z jego instagrama?

rafał zawierucha: rodzeństwo
instagram.com/rafal_zawierucha

Rafał Zawierucha z partnerką przestają się ukrywać. Para coraz chętniej pokazuje się razem w mediach społecznościowych. Publicznie również już nie boją się okazywać sobie czułości. To spore zaskoczenie dla fanów aktora, bo on sam raczej unika zdradzania sekretów swojej prywatności. Kim jest piękna brunetka widziana u jego boku?

Aktor nie należy do tej części show-biznesu, która chwali się nowinkami swojego życia prywatnego, dlatego Rafał Zawierucha z partnerką wywołali niezłe zamieszanie pokazując się w końcu razem publicznie. Tajemnicza brunetka pojawiła się na Instagramie aktora. Swoją miłość poznał w Hollywood?

Rafał Zawierucha z partnerką

32-latek w końcu pokazał swoją nową partnerkę. Piękna długowłosa brunetka pojawiła się na jednym z InstaStory aktora. Internauci nie mieli wątpliwości, to na pewno nie jest koleżanka.

Oficjalnie para pokazała się razem na mszy żałobnej Piotra Woźniaka-Staraka. Rafał Zawierucha z partnerką zwrócili na siebie uwagę na uroczystości, ponieważ ich strój na tę okoliczność pozostawiał wiele do życzenia.

Kobieta pokazała się w krótkiej spódnicy, białej bluzce na ramiączkach i w sandałach, aktor z kolei wybrał na tę okazję białą koszulę, którą odważnie rozpiął. Para szczególnie wyróżniała się na tle ubranych na czarno żałobników.

Z kim spotyka się Rafał Zawierucha? Jak podaje plotek.pl, jego wybranką jest Gabriela Bliźniuk. Rafał Zawierucha z partnerką poznali się na planie filmowym, on był aktorem, a ona klapserką, czyli osobą obsługującą klaps filmowy rozpoczynający kolejne sceny.

W jakich filmach grał Rafał Zawierucha?

Rafał Zawierucha grał w filmie Bogowie, Wkręceni, Jack Strong, Dzień dobry kocham cię!, jednak bez wątpienia jego największym sukcesem było zagranie u boku Quentina Tarantino w Pewnego razu w Hollywood, gdzie wcielił się w rolę Romana Polańskiego.

Aktor skończył Akademię Teatralną w Warszawie, teraz można zobaczyć go nie tylko w najważniejszych polskich produkcjach filmowych, ale również na deskach teatrów.

Bez wątpienia Rafał Zawierucha z partnerką zostali połączeni dzięki wspólnej pasji, różnica tylko w tym, że aktor jest w złotym czasie swojej kariery, a jego ukochana dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze sztuką filmową.

Zobacz zdjęcia:

rafał zawierucha: rodzeństwo

Rafał Zawierucha z partnerką pokazuję się już publicznie, niestety jeszcze nie udostępniają wspólnych zdjęć.

rafał zawierucha: rodzeństwo

Wielkim sukcesem Polaka było zagranie u boku Brada Pitta w filmie Quentina Tarantino

rafał zawierucha z partnerką

Aktor pokazał swoją partnerkę jedynie na InstaStory.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  2. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  3. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  4. Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej chorobie. „Jestem pod stałą opieką lekarzy”
  5. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem
  6. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa

źródło:wikipedia.org, plotek.pl