Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Grabias pokazał, co robił z partnerką nad ranem. Komentarz jest zbędny
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 09.01.2021 18:13

Rafał Grabias pokazał, co robił z partnerką nad ranem. Komentarz jest zbędny

Rafał Grabias
fot. instagram.com/agata_gal2304

Rafał Grabias pokazał, co robi z tajemniczą partnerką nad ranem. Kobieta najwyraźniej zdaje sobie sprawę z tego, że droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek. Dlatego o piątej rano serwowała mu tosty na zestawie z Versace. To definitywny koniec z Gabrielem?

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn byli jednymi z najbardziej lubianych uczestników programu Królowe życia. Internet niedawno huczał o ich rzekomym ponownym rozstaniu. Takie spekulacje zdają się potwierdzać najnowsze zdjęcia Rafała, na których pozuje z tajemniczą Agatą.

Rafał Grabias pokazał, co robi z partnerką

Niedawno na Instagramie Rafała Grabiasa ukazało się zdjęcie z tajemniczą Agatą. Kobieta już wcześniej była widywana w towarzystwie uwielbianych przez widzów TTV gejów, a na jej fotografiach można dostrzec, że nosi na sobie futra z kolekcji Gabriela.

Hej, hej!!! Miał być książę na białym koniu. Księcia brak, za to jest księżniczka @agata_gal2304. Pamiętajcie moi kochani!!! Tylko krowa nie zmienia poglądów — napisał Rafał, dodając mnóstwo emotikon serduszek.

Później pojawiło się nieco zmysłowe zdjęcie, na którym Agata trzyma go za klatkę piersiową. Para pozowała na tle nocnego warszawskiego nieba, a z tyłu można dostrzec Pałac Kultury i Nauki. Opis również może sprawić, że niektórzy poczują się zdezorientowani.

Nieważna płeć, liczy się uczucie. Spokojnej nocy — napisał, dodając hasztag „wielka miłość”.

Wygląda na to, że ich znajomość kwitnie w najlepsze, a na ostatniej relacji na InstaStory Rafała możemy zobaczyć, jak on i Agata jedzą śniadanie o piątej nad ranem.

— Dobry wieczór, a raczej dzień dobry Warszawo. My tutaj jemy pyszne kanapeczki zrobione przez moją księżniczkę. Piękna, cudownazachwyca się wybranką swego serca Grabias i trudno nie zwrócić uwagi na ozdobne talerze. Połyskuje na nich logo Versace.

Nie zabrakło również wina, jednak na nagraniu widać, że nie są sami. Kątem oka można zauważyć, że przy stole siedzi trzecia osoba, jednak nie można rozpoznać jej personaliów, ponieważ cała zasłania się futrem. Czy nowy „związek” to tylko przykrywka?

Czy Rafał Grabias ma nową partnerkę? Fani wątpią

Wszystko wygląda tak, jakby Rafał na dobre rozstał się z Rafałem i znalazł sobie nową partnerkę, jednak tym razem jest nią kobieta, a nie mężczyzna. Wielu fanów nie chce w to uwierzyć.

Kiedy wejdzie się na profil kobiety na Instagramie, również można dostrzec, że i ona wstawia zdjęcia z Rafałem. Na jednym para prawie się całuje, a na innym przechadza się po sopockim molo.

Opinie internautów są podzielone w tej sprawie. Niektórzy uważają, że Rafał specjalnie udaje nowy związek, aby zwrócić na siebie uwagę mediów plotkarskich. Ostatnio było bardzo głośno również o jego rzekomym rozstaniu się z Gabrielem, a w drogę miał im wtedy wejść tajemniczy wielbiciel jednego z „Królów życia”.

Szok, rozpacz, niedowierzanie. Dla rozgłosu wszystko widać się zrobi, za długo o was nikt nie mówił. Najpierw w Królowych życia było, że się rozstaliście, później nagle wielki comeback, a teraz, że niby z kobietą.

Ale ściema ja pier…

Proponuję się ogarnąć, zamiast lansować!

Na koniec, jak już za dużo ludzi będzie po nim jechało, doda sprostowanie, że to „big love” przyjacielskie. Uwielbiam Gabriela, ale jego nie mogę znieść. W programie robi z siebie taką ciotkę, że normalnie samo patrzenie na niego wprowadza mnie w szał, a jeszcze dodać jego głoś, to już porażka. Mimo wszystko niech ci tam lekko będzie. Pozdrowionka — można przeczytać na Instagramie.

Co o tym sądzicie? Romantyczne tosty to tylko przykrywka dla rozgłosu?

Zobacz zdjęcia:

Rafał Grabias

Rafał pokazał, jak Agata serwuje mu tosty nad ranem.

Rafał Grabias

Nie brakowało również wina.

Rafał Grabias

Okazuje się, że para nie była sama.

Rafał Grabias

Fani nie mogą uwierzyć w jego nowy związek.

Rafał Grabias

Uważają, że w ten sposób Rafał chce znowu zdobyć popularność i rozgłos.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram