Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Brzozowski przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Prosi fanów tylko o jedno
Marta Kulik
Marta Kulik 18.05.2021 15:18

Rafał Brzozowski przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Prosi fanów tylko o jedno

rafał brzozowski
fot. instagram.com/rafal_brzozowski_official

Rafał Brzozowski właśnie przekazał ważną wiadomość. Przypomnijmy, że po tym jak test jednego z członków polskiej ekipy okazał się pozytywny, występ piosenkarza stanął pod znakiem zapytania.

Rafał Brzozowski otrzymał negatywny wynik, konieczne było jednak wykonanie kolejnego testu. Każda chwila jest na wagę złota, bo pierwszy półfinał 65. Konkursu Piosenki Eurowizji 2021 w Ahoy Arenie w Rotterdamie rozpocznie się już dzisiaj o 21:00. Występ Brzozowskiego planowany jest na czwartek.

Rafał Brzozowski przekazał wiadomość

Niestety, polską drużynę już wczoraj ominęła oficjalna ceremonia otwarcia. Czy Rafał Brzozowski wystąpi w czwartek? Przed chwilą przekazał fanom, że właśnie przeszedł kolejny test. Niestety, wyniki otrzyma dopiero jutro. To oznacza bardzo mało czasu na próby na scenie.

I po testach. Trzymajcie teraz kciuki, bo musimy czekać do jutra niestety na wyniki PCR – powiedział dodając, że wszyscy czują się dobrze.

Rafała wspierają nie tylko fani, ale także reprezentanci innych krajów. Wczoraj nagrali dla Polski poruszające wideo.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co wydarzy się, jeśli drużyna z Polski nie będzie mogła pojawić się na scenie? Najprawdopodobniej wtedy zostanie wyemitowane nagranie z prób. Wszyscy jednak mają nadzieję, że Brzozowskiemu jednak udało się wystąpić.

W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 15 maja wszyscy członkowie polskiej delegacji zostali poddani testom PCR, zgodnie z protokołem BHP Eurowizji 2021. Mamy przyjemność poinformować, że wszystkie te testy PCR wyszły negatywnie. Na wszelki wypadek polska delegacja pozostanie w kwarantannie do czasu ponownego przetestowania, które odbędzie się przed próbami generalnymi drugiego półfinału w środę – ogłaszała niedawno Europejska Unia Nadawców.

Zobacz zdjęcia:

rafał brzozowski

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Instagram