Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rafał Brzozowski jest zakochany. Po głośnym rozstaniu z Anną jego serce znowu jest zajęte
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 25.08.2022 10:09

Rafał Brzozowski jest zakochany. Po głośnym rozstaniu z Anną jego serce znowu jest zajęte

Rafał Brzozowski
fot. Piotr Molecki/East News

Rafał Brzozowski otrząsnął się już po rozstaniu z modelką Anną Tarnowską i wszedł w kolejny związek. Jak się okazało, jego nowa wybranka nie jest związana ze światem show-biznesu, a sam wokalista nie chce zbyt wiele o niej opowiadać. „Co ma być, to będzie” – powiedział w ostatnim wywiadzie.

Była partnerka Rafała Brzozowskiego już dawno ułożyła sobie życie na nowo i zdecydowała się na założenie rodziny. Gdy w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia z jej nowo narodzonym dzieckiem, Brzozowski postanowił zdradzić, jak prezentuje się jego status związku.

Serce Rafała Brzozowskiego jest zajęte

Rafał Brzozowski to jednocześnie wokalistka, jak i prezenter związany ze stacją TVP. Do tej pory najbardziej znany jest z takich utworów jak „Tak blisko” czy „The Ride” oraz ze swojego uczestnictwa w konkursie piosenki Eurowizji. Chociaż o życiu prywatnym nie opowiada zbyt wiele, to czasem zdarzy mu się uchylić rąbka tajemnicy.

Piosenkarz od 2013 do 2021 był w stałym związku z Anną Tarnowską. Pomimo długiego stażu para ostatecznie rozstała się, a kobieta odeszła do nowego partnera. Dziś jest z biznesmenem Christianem Lavallem i ma z nim małą córeczkę, która przyszła na świat w lipcu tego roku. Sam Brzozowski za to długo milczał na temat statusu swojego związku. Teraz jednak postanowił trochę się otworzyć.

– Muszę powiedzieć tak, że dla kogoś mi serduszko troszkę zabiło, ale to wszystko jest bardzo piękne, spokojne i niech tak się rozwija – wyjawił podczas rozmowy z portalem Jastrząb Post.

Kim jest nowa miłość Rafała Brzozowskiego?

Prezenter nie opowiedział o swojej nowej partnerce zbyt wiele. Zdradził jedynie, iż nie jest ona z tej samej branży, co on. Wydawał się być także bardzo ostrożny opowiadając o kolejnej relacji i przyznał, iż na razie podchodzi do niej ostrożnie.

– Jest z zupełnie innej branży. Podchodzę do nowych relacji z dużą dozą bezpieczeństwa, na spokojnie. Co ma być, to będzie. Trzeba to teraz wszystko na spokojnie wyważyć, ale też powoli się otworzyć emocjonalnie.

Możliwe jednak, że nowy związek skłonił Rafała Brzozowskiego do pracy twórczej. Wokalista zapowiedział już swój kolejny album, który ma być dość osobisty.

– Płyta ukaże się już niebawem. Bardzo się cieszę, że będę mógł zrealizować i nagrać koncert telewizyjny z tą płytą, która jest bardzo osobista. Powstawała przez ostatnie 1,5 roku. Opowiada o moich przeżyciach, o doświadczeniach damsko-męskich, sprawach, które gdzieś tam mnie bolały – zdradził dla portalu Jastrząb Post.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Rafał Brzozowski został stryjkiem. Szczęśliwy piosenkarz pokazał swoją bratanicę
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Źródło: jastrzabpost.pl