Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Majdan zadał Henrykowi jedno pytanie. Malec po chwili mu opowiedział, zaskakująca reakcja niemowlaka zamurowała wszystkich
Kinga Majewska
Kinga Majewska 15.07.2020 23:14

Majdan zadał Henrykowi jedno pytanie. Malec po chwili mu opowiedział, zaskakująca reakcja niemowlaka zamurowała wszystkich

Radosław Majdan
instagram.com/r_majdan/?hl=pl

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek od początku ciąży informują swoich obserwatorów, co aktualnie dzieje się w ich życiu. Choć wielu twierdzi, że para wrzuca za dużo zdjęć małego Henia, to znajdą się i tacy, którzy nie przejdą obojętnie obok nagrań rozkosznego bobasa.

Radosław Majdan to świeżo upieczony tata, który na okrągło zachwyca się w mediach społecznościowych swoim miesięcznym potomkiem. Choć Henryk tak naprawdę nie potrafi jeszcze mówić, już znalazł sposoby na odpowiadanie ojcu na zadawane przez niego pytania. Ta wymiana zdań jest przekomiczna. Fani są zachwyceni.

Radosław Majdan rozmawia z synem

Radosław Majdan i Małgosia Rozenek zdecydowanie nie należą do tych gwiazd, które stronią od dzielenia się swoim życiem prywatnym z resztą społeczeństwa. Małżeństwo, wręcz przeciwnie, chyba prześciga się w tym, kto doda więcej zdjęć swojego małego synka.

Tym razem to Radzio wygrywa batalię fotograficzną, zabawną publikacją na Instagramie. Były piłkarz na swoim profilu opublikował zabawne zdjęcie Henryczka, który odpowiada ojcu na pytanie- synku jak się spało? Musimy przyznać, że ten żart mu rzeczywiście wyszedł.

  1. Poprawka Senatu odrzucona. Emeryci nie dostaną 500 zł na wakacje 2020, wszystko 2 dni po wyborach
  2. Może masz podobną monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłe
  3. Popularna sieć sklepów alarmuje swoich klientów. Pilnie wycofano niebezpieczny produkt, należy go natychmiast zwrócić

Henryk viralem w Internecie?

Choć Radosław Majdan i jego żona Małgosia niedawno świętowali miesiąc małego Henryczka, trzeba przyznać, że jego kariera rozwija się w zastraszająco szybkim tempie, aż strach pomyśleć, co będzie się działo, gdy chłopiec rzeczywiście zacznie mówić.

Myślicie, że małżeństwo zarabia na zdjęciach malca? Eksperci przeanalizowali, ile para może dostawać nawet za jeden post w mediach społecznościowych. Niejeden pozazdrości im takiej wypłaty.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Radosław Majdan

Radosław Majdan śmieje się z syna w Internecie.

radosław majdan

Internautom spodobały się żarty byłego piłkarza.

Radosław majdan

Czy mężczyzna pójdzie o krok dalej i zacznie tworzyć memy?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
  3. Kinga Rusin też odchodzi ze śniadaniówki TVN-u? Zrozpaczeni fani nie mogą uwierzyć w jej ostatnie słowa
  4. Operacje plastyczne zniszczyły jej twarz? Dziś jest nie do poznania, mężczyźni wariowali na jej punkcie
  5. Doda przekazała dramatyczne wieści. Odszedł ktoś bliski jej sercu, był obok niej przez 14 lat
  6. Mało kto znał prawdę. Można się złapać za głowę na wieść, kim jest mąż Katarzyna Pakosińskiej

Źródło: plotek.pl