Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Qczaj przekazał zatrważającą wiadomość. „Moja Mama jest chora. Moja Mama ma nowotwór”, tysiące fanów okazało wsparcie
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 15.08.2022 00:43

Qczaj przekazał zatrważającą wiadomość. „Moja Mama jest chora. Moja Mama ma nowotwór”, tysiące fanów okazało wsparcie

Qczaj
fot. instagram.com/qczaj/

Qczaj właśnie przekazał swoim fanom tragiczną informację. Mężczyzna przyznał, że jego mama choruje na raka i jest poddawana leczeniu. Natychmiast otrzymał wsparcie ze strony swoich obserwatorów. „Trzymajcie się!” – pisali.

Choroba bliskiej osoby nigdy nie jest łatwa. Szczególnie ciężko jest wtedy, gdy mowa o naszej matce czy ojcu. Popularny trener Qczaj wyznał, iż jego rodzina właśnie stanęła przed ogromnym wyzwaniem.

Daniel Kuczaj przekazał bolesne wieści

Daniel Kuczaj, znany pod pseudonimem Qczaj, jest jednym z popularniejszych trenerów w Polsce. W ciągu kilku ostatnich lat zyskał ogromne grono fanów i rozpoznawalność wśród prawie wszystkich rodaków. Chociaż zwykle mężczyzna zaraża energią i motywuje obserwatorów do zmian w życiu, to tym razem przekazał bolesne wieści.

Qczaj wyznał, iż jego mama ciężko choruje. Kobieta mierzy się z nowotworem, którego sama nazywa „dziadem”. Dziś schorzenie matki spędza trenerowi sen z powiek.

– Mama. Pierwsza myśl z którą się budzę. Ostatnia myśl, która towarzyszy mi gdy zamykam oczy. Śpię niespokojnie budząc się wcześnie. Otwieram oczy i leżę tak przez chwilę, by dotarło do mnie czy to oby nie był sen… Moja Mama jest chora. Moja Mama ma nowotwór, raka, „dziada” – jak go sama nazwała — czytamy w opublikowanym wpisie.

Qczaj powiedział o chorobie mamy

Qczaj jednak nie zamierza się załamywać i wierzy, iż jego mama pokona „dziada” i wróci do zdrowia. Jak stwierdził, czuje „nadludzki przypływ energii, motywacji i determinacji”.

– Mama pokona dziada! Znając Jej charakter (po kimś odziedziczyłem tę siłę) 7-ka, bo tyle centymetrów ma dziad nie będzie jego szczęśliwą liczbą! – napisał Qczaj.

Mężczyzna poprosił fanów, by modlili się o zdrowie kobiety i wierzyli w jej powrót do zdrowia. W komentarzach natychmiast posypały się słowa wsparcia.

– Wysyłam wszystkie dobre myśli – napisała Maja Bohosiewicz.

– Pokonacie dziada cholernego ! Całym sercem z Wami – dodała Olga Frycz.

– Życzę Wam dużo sił, ucałuj mame – trzymam kciuki za jej powrót do zdrowia – życzył Artur Chamski

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

  1. „Rolnik szuka żony”: Anna Bardowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z wakacji. Fani oniemieli
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”

Tagi: qczaj