Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przyznał się, że kochał Annę Jantar. Gwiazdor popadł w nałóg po jej śmierci
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 10.07.2024 07:00

Przyznał się, że kochał Annę Jantar. Gwiazdor popadł w nałóg po jej śmierci

Anna Jantar
Fot. Wikimedia Commons

Anna Jantar była legendarną polską wokalistką, której najpopularniejsze utwory do dziś z rozrzewnieniem są wspominane przez kolejne pokolenia. Artystka zginęła w katastrofie lotniczej w 1980 roku, jednak pamięć o niej do dziś jest żywa. Gdy jednak córka piosenkarki, Natalia Kukulska, opublikowała jej pamiętniki, okazało się, że wielu fanów tak naprawdę nie znało swojej idolki. Choć wydawała się szczęśliwa i spełniona w małżeństwie z Jarosławem Kukulskim, prawda okazała się druzgocząco inna. Płomieniem nadziei w trudnej życiowej sytuacji Jantar miał być romans z popularnym muzykiem. Po latach gwiazdor przyznał, że plotka miała w sobie więcej prawdy, niż mogłoby się wydawać.

Anna Jantar nie była szczęśliwa u boku męża

Anna Jantar i Jarosław Kukulski zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Połączyła ich pasja do muzyki, którą rozwijali w zespole “Waganci”. Fakt, że młoda artystka wdała się w romans ze starszym od siebie mężczyzną, nie podobał się jej najbliższym, dlatego młodzi szybko podjęli decyzję, aby się pobrać. Jantar stanęła na ślubnym kobiercu w wieku zaledwie 20 lat, jednak była szaleńczo zakochana i szczęśliwa. 6 lat po tym, jak młodzi sformalizowali swój związek, na świecie pojawiła się ich córeczka, Natalia. Niestety od tamtego momentu między małżeństwem powoli przestało się układać.

Anna Jantar i Jarosław Kukulski byli małżeństwem przez 9 lat, aż do tragicznej śmierci artystki. Fanom wydawało się, że para tworzy idealny związek, jednak, jak się później okazało, nie był on pozbawiony skaz. Dzięki pamiętnikom artystki, które lata po jej odejściu opublikowała jej córka, wyszło na jaw, że Jantar nie była szczęśliwa. Miała być zrozpaczona zdradami męża i planować od niego odejść. W tym trudnym czasie jedynym pocieszeniem miało być kiełkujące w jej sercu uczucie do pewnego znanego muzyka.

Anna Jantar (3).png
Fot. Wikimedia Commons
Anna Jantar (4).png
Fot. Wikimedia Commons
"Kilka razy dziennie łyka łzy". Gwiazdy wspierają Natalię Kukulską, jej córka wyglądająca jak Anna Jantar podjęła decyzję Poszliśmy na grób Anny Jantar w rocznice jej urodzin. Widok złamał nam serce, wspomnienia wracają

Anna Jantar miała wdać się w romans ze znanym muzykiem

Anna Jantar miała stracić wszelkie nadzieje na ocalenie swojego małżeństwa ze względu na romanse Jarosława Kukulskiego. To właśnie z tego powodu miała wdać się w romans z muzykiem z zespołu Perfect, Wojciechem Morawskim. Znajomy Natalii Kukulskiej ujawnił przed laty szczegóły dotyczące tej plotki w wywiadzie z “Faktem”:

Natalia powiedziała, że jej matka była nieszczęśliwa i bardzo zagubiona. Oddaliła się od męża i nie wyobrażała już sobie dalszego wspólnego życia. Jednak zawsze najważniejsza była dla niej córka. Dlatego decyzja o rozwodzie była dla niej taka trudna. Przyznała także, że i ona nie była święta. W jej życiu pojawił się mężczyzna, który stał się dla niej bardzo ważny.

Przez długi czas nie było jednak wiadomo, kim miał być tajemniczy kochanek Anny Jantar. W nieoficjalnych informacjach na ten temat padało nazwisko Wojciecha Morawskiego, jednak muzyk dopiero po wielu latach zdecydował się ujawnić prawdę na ten temat w wywiadzie ze Światem Gwiazd.

Anna Jantar (1).png
Fot. Wikimedia Commons

ZOBACZ TEŻ: Córka Natalii Kukulskiej przystąpiła do matury. "Ale piękność!". Nieziemsko ubrana wygląda jak Anna Jantar

Gwiazdor przyznał, że kochał Annę Jantar

Wojciech Morawski przez wiele lat milczał na temat plotek swojego rzekomego romansu z Anną Jantar. Jednak ostatnim wywiadzie ze Światem Gwiazd odpowiedział twierdząco na pytanie, czy kochał piosenkarkę.

Tak. Jak każdy. Miłość jest względna. Nie wiadomo, co znaczy – stwierdził tajemniczo.

Anna Jantar zginęła w 1980 roku w katastrofie lotniczej. Artystka wracała wówczas ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Z zapisków w jej pamiętnikach wynika, że planowała zakończyć małżeństwo z Jarosławem Kukulskim. Chciała zaryzykować i związać się z mężczyzną, który już od jakiegoś czasu zajmował szczególne miejsce w jej sercu. Niestety los nie dał jej takiej szansy.

Po śmierci Anny Jantar Wojciech Morawski uzależnił się od alkoholu. Nałóg przezwyciężył dopiero po kilku latach, gdy zaczął uczęszczać na spotkania AA. Zrezygnował z gry w zespole “Perfect”, a zamiast tego zaczął uczyć gry na perkusji w domach kultury. 

Anna Jantar (2).png
Fot. Wikimedia Commons