Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre wieści o małżeństwie Pauliny Krupińskiej. Po awanturze ujawniła prawdę o mężu
Michał Fitz
Michał Fitz 18.02.2022 15:43

Przykre wieści o małżeństwie Pauliny Krupińskiej. Po awanturze ujawniła prawdę o mężu

Paulina Krupińska
instagram.com/pkrupinska

Paulina Krupińska od trzech lat tworzy małżeństwo ze znanym, folkowym wokalistą, Sebastianem Karpielem-Bułecką. Jak wyjawia, w ich relacji zdarzają się awantury, bo obydwoje są dosyć temperamentni.

W rozmowie z czasopismem Na Żywo zdradziła nieco więcej o ich małżeństwie i sporach.

Paulina Krupińska o swoim małżeństwie

Prezenterka wyjawiła, że w ich małżeństwie często dochodzi do kłótni. Wytłumaczyła, że wynika to głównie z góralskiego temperamentu jej męża, który szybko traci cierpliwość. Jak zaznaczyła Paulina Krupińska, jest on cholerykiem.

– Zdarzają się wybuchowe sytuacje, góralskie nocne awantury. Sprzeczamy się, czasem lecą wióry – wyjaśniła prezenterka.

Fakt, że akurat w ten sposób rozstrzyga ona z mężem ewentualne problemy, wcale nie świadczy jednak o tym, że są nieszczęśliwi. Wręcz przeciwnie, żyje im się na tyle dobrze, że planują ze sobą wspólną przyszłość. Na tej płaszczyźnie zresztą też dochodzi do nieporozumień. Karpiel-Bułecka chciałby bowiem osiąść w swoim rodzinnym Kościelisku już na dobre i nie łączyć mieszkania tam z rezydowaniem w Warszawie. Paulina Krupińska ma z kolei zgoła inne plany.

Ze względu na jej pracę dużo łatwiej jest jej przebywać regularnie w stolicy, a jeśli już miałaby się gdzieś z niej wynosić, to najprędzej za granicę. Wymarzyła sobie Nową Zelandię i kiedyś chciałaby w tym kraju zamieszkać. To miejsce niemal pod każdym względem inne od polskiego Kościeliska, więc o konsensus w tej sprawie z mężem może być wyjątkowo trudno.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Uwielbiany dziennikarz po wybudzeniu ze śpiączki przerwał milczenie. Widział porażające rzeczy
  2. Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Niepokojący widok na profilu jurora „The Voice Senior”
  3. Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą: „Klon”

Źródło: Pomponik.pl/ Na Żywo