Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre wieści o Joannie Koroniewskiej i jej mężu. Gwiazda „M jak miłość” opublikowała dane hejtera
Kamil Olek
Kamil Olek 15.03.2022 14:45

Przykre wieści o Joannie Koroniewskiej i jej mężu. Gwiazda „M jak miłość” opublikowała dane hejtera

joanna koroniewska
fot. .instagram.com/joannakoroniewska

Polskie gwiazdy nie od dziś mierzą się z wszechobecnym hejtem w sieci. Coraz częściej nie odpuszczają jednak i publikują dane autorów nienawistnych komentarzy, nie pozwalając im na anonimowość. Na podobny krok zdecydowała się między innymi Joanna Koroniewska, która podczas jednego z ostatnich odcinków „Domówki u Dowborów” otrzymała życzenia śmierci.

Joanna Koroniewska opublikowała dane hejtera

– Jak widać, nieustannie przybywa nam „fanów”. Ciekawe, za co tym razem obrywamy? – dopytywała na Instagramie aktorka, publikując jednocześnie treść wiadomości, którą otrzymała. Na podobny krok zdecydował się także Maciej Dowbor.

Autor hejterskiego komentarza (którego imię i nazwisko para podała do publicznej wiadomości za pomocą zamieszczone zrzutu ekranu) życzył Joannie śmierci. „Serio” – dodał.

– Co ma w głowie ten człowiek? A może tak go rozwścieczyła nasza wczorajsza „Domówka u Dowborów” – kontynuowała aktorka.

Pod postem artystki bardzo szybko pojawiły się także dziesiątki reakcji jej fanów, którzy potępili słowa mężczyzny, a także zapewniali o wsparciu.

Mam nadzieję, że zgłosicie to jakoś i ta osoba odpowie za swoje słowa – napisała jedna z internautek.

Smutne. Zastanawiam się, co tymi ludźmi kieruje, że tak łatwo przychodzi im napisanie takich wiadomości – stwierdziła inna z fanek.

Co to za umysłowy nocnik? – dodał zaś bez ogródek kolejny z komentujących, na co entuzjastycznie zareagowała sama Joanna Koroniewska.

Wspomniany program pary publikowany jest na Instagramie, w jego trakcie małżonkowie rozmawiają zaś z zaproszonymi gośćmi. Pomysł formatu zrodził się jeszcze na początku pandemii, ze względu na popularności trwa zaś do dziś.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pieczka podczas wywiadu nagle zwrócił się do zmarłej żony. Po jego słowach dziennikarka zamilkła
  2. Dawid Kwiatkowski popłakał się na scenie i uciekł. Nigdy nie zapomni o tym występie
  3. Cezary Pazura pokazał syna. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom. „Mały Czaruś”