Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre sceny na weselu. Poszło o kontrowersyjną sukienkę
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 08.10.2021 17:28

Przykre sceny na weselu. Poszło o kontrowersyjną sukienkę

wesele
Canva.com

Wesele to jedno z największych wydarzeń w życiu, które niestety nie zawsze okazuje się miłym wspomnieniem – szczególnie dla gości. Z przykrym incydentem spotkała się pewna internautka, która towarzyszyła na ceremonii swojemu przyjacielowi.

Wesele, na które wybrała się z przyjacielem Liz Krueger okazało się dla niej pasmem nieprzyjemności. Gościom nie spodobała się jej sukienka.

Wesele okazało się koszmarem. Wszystko przez sukienkę

Liz Krueger jest instruktorką fitness, która może poszczycić się wyjątkowo zgrabną i wysportowaną sylwetką. Nic więc dziwnego, że lubi ją eksponować i czuje się dobrze we własnym ciele.

Kiedy wybrała się ze swoim przyjacielem na wesele, nałożyła bardzo obcisłą i krótką sukienkę. To niestety nie spodobało się innym gościom.

Gdybym tylko wiedziała, że wybór tej sukienki sprawi, że tyle kobiet będzie dla mnie niemiłymi, a wręcz chamskimi, ktoś uderzy mnie w tyłek, gdy będę stać samotnie. (…) Mało tego! Wyleje na mnie cały kufel piwa… To tylko jedna noc, a tyle „uprzejmości”! – pisała na swoim Instagramie.

Jak wyznała Liz, sukienkę nałożyła dopiero na weselu, w kościele miała dużo mniej wyzywający strój. Niektórzy goście ubrani byli w dżinsy.

Mimo tak przykrych doświadczeń Liz stwierdziła, że na kolejne wesele również wybierze się w tej samej sukience – z tym, że dopiero wtedy, gdy będzie znała pozostałych gości.

Spodziewaliście się, że takie sytuacje w ogóle mają miejsce?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1.Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2.Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę

Źródło: Popularne.pl

Tagi: wesele
Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem