Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre informacje z domu opieki w Skolimowie. Jerzy Połomski prawdopodobnie nie wróci już do swojego mieszkania
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 16.02.2022 09:38

Przykre informacje z domu opieki w Skolimowie. Jerzy Połomski prawdopodobnie nie wróci już do swojego mieszkania

Jerzy Połomski
TRICOLORS/East News

Napłynęły smutne wieści z domu opieki w Skolimowie, gdzie w zeszłym roku trafił Jerzy Połomski. Przyjaciele z niepokojem obserwują stan zdrowia piosenkarza, który kilka miesięcy temu opuścił ukochane mieszkanie na Mokotowie. Wygląda na to, że już do niego nie wróci.

Kiedy po ponad 60 latach Jerzy Połomski zdecydował się zakończyć karierę, wiele osób przyjęło to z wielkim smutkiem. Gwiazdor nieraz porywał tłumy podczas koncertów, występując m.in. w Opolu czy w Sopocie.

Dożywotnią opiekę nad artystą przejęła dotychczasowa menedżerka. Osiem miesięcy temu 89-letni Jerzy Połomski dał się przekonać kobiecie do opuszczenia ukochanego lokum i przejścia „rehabilitacji”. Trafił do domu opieki w Skolimowie, gdzie przebywa do dziś.

Jerzy Połomski nie wróci do domu. Smutne wieści z domu opieki

Jerzy Połomski zostawił w mieszkaniu cały swój dobytek. Do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich wyruszył mając tylko dwie walizki, przekonany o tym, że udaje się na krótką rehabilitację po tym, jak jego zdrowie uległo pogorszeniu.

Przed trafieniem do ośrodka, gwiazdorowi przydarzyło się kilka incydentów, m.in. zalał sąsiadom mieszkanie czy zgubił klucze. Niestety, wygląda na to, że obecny stan 89-latka bardzo niepokoi bliskich i nie pozostawia wątpliwości co do powrotu.

Są dni, kiedy nie poznaje ludzi. Nasiliło się to ostatnio, kiedy to z powodu pandemii rzadziej opuszcza swój pokój – czytamy wypowiedź znajomej artysty na portalu Super Express.

Zdaniem przyjaciół, Jerzy Połomski nie wróci już do ukochanego mieszkania, które pozostawił tylko „na chwilę”. Rozmówcy wskazują, że piosenkarz potrzebuje opieki 24 godziny na dobę i żyjąc samotnie — stwarzałby zagrożenie dla siebie i dla innych osób.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przykra informacja dla widzów „Projektu Lady”. Gwiazda nie chce już brać udziału w show TVN
  2. Dzisiaj wyszło na jaw, co zrobiła córka Dowbor dla rodzin z „Nasz nowy dom”. Widzowie zaniemówią
  3. Rafał Szatan przeszedł operację. Wiemy, w jakim stanie jest mąż Barbary Kurdej-Szatan

Źródło: Super Express