Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre doniesienia zza kulis ,,Dance Dance Dance”. Ida i Agustin mają konflikt?
Julia Smoleń
Julia Smoleń 23.03.2021 18:36

Przykre doniesienia zza kulis ,,Dance Dance Dance”. Ida i Agustin mają konflikt?

Dance Dance Dance
fot. kadr z programu ,,Dance Dance Dance” TVP2

Ida Nowakowska – jurorka programu Dance Dance Dance – była rozczarowana zachowaniem Agustina Egurroli względem występu młodej piosenkarki – Roksany Węgiel, informuje Pudelek.pl. Co więcej, podobno Nowakowska zarzuciła jurorowi, że ten naraża ją na niepotrzebny stres.

Nowy sezon programu Dance Dance Dance, emitowanego na TVP1 wzbudza sporo emocji i kontrowersji. W tym sezonie nastąpiła zmiana jury – zamiast Anny Muchy i Roberta Kupisza, w jury pojawili się Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola.

Pierwsze kłótnie w Dance Dance Dance?

Agustin Egurrola okazał się być bardzo surowym jurorem. Choreografię wykonaną przez 16-letnią wokalistkę – Roksanę Węgiel – określił jako nudną i wykonaną szkolnie. Ida Nowakowska nie zgodziła się z opinią swojego kolegi z jury.

– Po ostatnim nagraniu Nowakowska obraziła się na Egurrolę. Miała muchy w nosie, wyszła za kulisy. Nie odzywała się do niego przez pewien czas, za to, jak zachował się w stosunku do Węgiel – wyjawiła w rozmowie z Pudelkiem anonimowa osoba z produkcji programu.

Przypomnijmy, że nie był to pierwszy konflikt między jurorami. Już wcześniej opinie Agustina Egurroli i Idy Nowakowskiej były skrajnie różne.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Okazało się, że w tym przypadku Ida zmartwiła się reakcją Roxy Węgiel.

Ocenił ją bardzo surowo oraz przywoływał do porządku, używając zwrotu: ,,Teraz ja mówię”. Dziewczynka była bardzo smutna i przejęta. Ida powiedziała mu za kulisami, że takie odzywki są nie na miejscu i nie będzie tolerowała czegoś takiego w programie – donosi Pudelkowi osoba z produkcji programu.

Podobno Ida stwierdziła, że Agustin naraża ją na niepotrzebny stres.

– Zarzuciła mu nawet to, że naraża ją swoim niesprawiedliwym zachowaniem na niepotrzebny stres. Ida jest w ciąży, zgodziła się na nagrania, ale chce pracować w dobrych warunkach w atmosferze szacunku i przyjaźni – czytamy na Pudelku.

Dance Dance Dance – co wydarzyło się w pierwszym odcinku?

Po pierwszym odcinku najwyżej ocenione zostały Roksana i Oliwia. Na drugim miejscu plasują się Ola Nowak i Damian Kordas. Z kolei para najgorzej oceniona to Ania i Staszek. W pierwszym odcinku programu nikt nie odpadł.

Przypomnijmy, że aktualnie możemy oglądać trzecią edycję programu Dance Dance Dance. Zwycięzcami pierwszej edycja byli młodzi aktorzy – Adam Zdrójkowski oraz Wiktoria Gąsiewska. Drugą edycję wygrali twórcy kanału Fit Lovers – Pamela Stefanowicz oraz Mateusz Janusz.

Wokół programu Dance Dance Dance nigdy nie brakowało kontrowersji. W pierwszej edycji z krytyką spotkało się nieemitowanie finałowych wyników głosowania na żywo. Głośno było również wokół kłótni między uczestniczką Kasią Stankiewicz, a ówczesną jurorką programu – aktorką Anną Muchą.

Kto ma największe szanse na wygraną trzeciej edycji programu Dance Dance Dance? Czy Roxy i Oliwia utrzymają się na prowadzeniu?

Zobacz zdjęcia:

Czy jurorzy programu Dance Dance Dance pozostaną skłóceni?

Występ Roxy i Oliwii był najlepiej ocenionym tańcem.

Kto wygra trzecią edycję programu Dance Dance Dance?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl