Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykra wiadomość. Zbigniew Gołembiewski nie żyje
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 12.06.2021 18:16

Przykra wiadomość. Zbigniew Gołembiewski nie żyje

Chick Vennera
fot. lelum.pl

Na stronie facebookowej salonu MAZDA Gołembiewscy została dziś opublikowana przykra wiadomość. Po walce z chorobą zmarł właściciel firmy Zbigniew Gołembiewski.

  • 11 czerwca 2021 przegrał walkę z rakiem Zbigniew Gołembiewski.
  • Był właścicielem cenionego salonu samochodowego.
  • Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Białymstoku w niedzielę.

Pogrążona w smutku rodzina poinformowała na stronie salonu na Facebooku, że Zbigniew Gołembiewski zmarł. Internauci składają kondolencje.

Nagła śmierć Zbigniewa Gołembiewskiego

Na stronie MAZDA Gołembiewscy na Facebooku pojawiła się smutna wiadomość. Rodzina poinformowała o przedwczesnej śmierci właściciela salonu, Zbigniewa Gołembiewskiego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Ze smutkiem informujemy, że nasz ukochany Tata, Mąż i Dziadek – Zbigniew Gołembiewski – przegrał dziś walkę z rakiem. Mamy nadzieję, że miejsce w którym obecnie przebywa daje ukojenie od bólu i cierpienia, z którym się ostatnio zmagał – możemy przeczytać.

Amator motoryzacji od lat zmagał się z ciężką chorobą – chorował na raka. W komentarzach internauci składają kondolencje rodzinie.

Zbigniew Gołembiewski zmarł na nowotwór

Prowadził popularny salon samochodowy, razem z synami. Rodzinny biznes z Białegostoku cieszył się sukcesami i popularnością. Zbigniew Gołembiewski często prezentował samochody ze swojego salonu na targach motoryzacyjnych, gdzie dostawał również nagrody.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek o 11.30 w Parafii św. Ojca Pio, ul. Mickiewicza 54A w Białymstoku. Zbigniew Gołembiewski zostanie pochowany na cmentarzu Pieczurki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Poranny.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik