Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przechodzi pojęcie jak Katarzyna Chrzanowska potraktowała Bogusława Lindę. Złamała mu serce
Michał Fitz
Michał Fitz 13.04.2022 13:30

Przechodzi pojęcie jak Katarzyna Chrzanowska potraktowała Bogusława Lindę. Złamała mu serce

Bogusław Linda
TRICOLORS/East News

Bogusław Linda był w swoim życiu zauroczony przynajmniej kilkoma kobietami, a jedną z nich bez wątpienia była Katarzyna Chrzanowska. Choć aktor był w stanie się dla niej poważnie poświęcić, ona odtrąciła jego miłość.

Wiąże się z tym naprawdę przykra dla samego artysty sytuacja, po której niejeden mężczyzna mógłby się załamać.

Bogusław Linda i historia jego bolesnego rozstania

Okazuje się bowiem, że w momencie, w którym aktorzy wpadli sobie w oko, Katarzyna Chrzanowska nie traktowała Bogusława Lindy tak poważnie, jak on ją. Ważniejszy był dla niej wówczas rozwój osobisty i kariera. W celu zadbania o te priorytety wyprowadziła się ona do Paryża.

Bogusław Linda był jednak na tyle zakochany w koleżance po fachu, że postanowił podjąć trudną decyzję i zdecydował się za nią wyjechać. Gdy jednak po czasie przybył w odwiedziny do Chrzanowskiej, okazało się, że ta w nowym miejscu zdążyła już sobie ułożyć życie z kim innym. Co ciekawe, jej nowym partnerem także był Polak, Piotr Niemkiewicz.

Z jakimi jeszcze kobietami wiązał się Bogusław Linda? Obecnie od 2000 roku jest żonaty z Lidią Popiel, z którą ma córkę Aleksandrę. Co ciekawe, jego pierwsza małżonka miała tak samo na imię i również przyniosła mu potomstwo. Wraz z nią ma bliźniaków, Mikołaja i Michała.

Aktor wchodził jeszcze w relacje z innym kobietami, w tym popularnymi i uznawanymi za symbole seksu aktorkami. W taką charakterystykę z pewnością wpisują się Katarzyna Figura i Pola Raksa, z którymi również Lindę łączyło coś więcej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca