Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Prywatna kaplica, ogród z basenem i gigantyczny dom jak z bajki. Tak mieszka Wojciech Modest Amaro
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.01.2023 15:50

Prywatna kaplica, ogród z basenem i gigantyczny dom jak z bajki. Tak mieszka Wojciech Modest Amaro

Wojciech Modest Amaro
fot. KAPiF

Wojciech Modest Amaro oprócz licznych lokali w całym kraju może pochwalić się również bogatą karierą telewizyjną. Wieloletni sukces pozwolił mu zadbać o komfort życia dla całej rodziny.

Jako pierwszy restaurator mógł pochwalić się prestiżowym wyróżnieniem, gwiazdą Michelin. Popularność przywiodła do jego lokalu wielu gości, a media rozpisywały się o niepowtarzalnym talencie. Jak mieszka słynny szef kuchni?

Wojciech Modest Amaro otacza się luksusowymi wnętrzami

Wraz z bliskimi postanowił wolne chwile spędzić w ogromnej posiadłości w Wilanowie. W mediach społecznościowych często zdradza internautom kadry z codziennego życia w otoczeniu ponadprzeciętnych wnętrz.

Na pierwszy rzut warto wziąć kuchnię restauratora, która jest jednym z bardziej przestronnych pomieszczeń w domu. Zachowana w jasnych kolorach pozowała na szerokie pole do popisu wszystkim domownikom.

Gdy już powstaną kulinarne arcydzieła, rodzina siada przy ogromnym czarnym stole w jadalni, by wspólnie cieszyć się posiłkiem i rozmową. Tutaj pierwsze skrzypce grają luksusowe ozdoby jak m.in.: nowoczesny żyrandol w kolorze złota.

Warto zwrócić również uwagę na salon gwiazdora, który intryguje ogromnym kontrastem. Dominuje biel i czerni, choć widać gdzieniegdzie ciemnobrązowe elementy. Uwagę od razu przykuwa czarno-białe zdjęcie Wojciecha Modesta Amaro wraz z żoną Agnieszką zawieszone nad kominkiem.

Żona restaurator może pochwalić się ogromną garderobą wypełnioną po brzegi ciekawymi kreacjami. Właśnie w tym miejscu tworzy stylizacje, którymi następnie zachwycają się jej obserwatorzy.

Na jakie rozrywki można liczyć na zewnątrz?

Wojciech Modest Amaro dołożył wielu starań, aby jego bliscy mogli spędzić aktywnie czas także poza domem. Jednym z pomysłów jest zewnętrzny basen znajdujący się w pobliżu ogromnej posiadłości. W ciepłe dni zapewne miło ochłodzić się w przejrzystej wodzie z widokiem na imponujący ogród.

Restaurator może wraz z bliskimi udać się do prywatnej kaplicy albo pokontemplować w pobliżu religijnych obrazów zawieszonych w różnych pomieszczeniach wewnątrz domu.

Po wielu godzinach pracy restaurator ze spokojną głową wraca do domu, w którym wraz z bliskimi spędza miło czas. Niedługo dodatkowa praca pojawi się przy niedawno co wybudowanej farmie. O postępach w przygotowaniach zawiadamia w mediach społecznościowych.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa