Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Program telewizyjny na piątek. Polsat pokaże kolejny odcinek uwielbianego programu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.10.2021 21:32

Program telewizyjny na piątek. Polsat pokaże kolejny odcinek uwielbianego programu

paweł królikowski
fot. screen instagram.com/polsatofficial

Najnowsza edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo” dobiega końca. Polsat wyemituje ostatni odcinek 29 października. Tymczasem już w 7. odcinku emocje sięgną zenitu – serial na pewno przyciągnie przed ekrany wielu Polaków.

„Twoja twarz brzmi znajomo” pojawia się na ekranach naszych telewizorów od 2014 roku i niezmiennie wzbudza wiele emocji. 10 września 2021 roku zaczęła się 15. seria programu.

Teraz widzów czeka siódmy odcinek serii. Twórcy zapowiadają, że o godzinie 20:05 bardzo „rozgrzeją” publiczność. Co to oznacza? Można tylko zgadywać!

Siódmy odcinek „Twoja twarz brzmi znajomo” już dzisiaj

Z materiałów opublikowanych w mediach społecznościowych twórców muzycznego show wynika, że jedną z występujących będzie Barbara Kurdej-Szatan, która wcieli się w CLEO.

Jurorzy (w tym sezonie: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Gromee) będą jak zwykle oceniać uczestników, którzy mają za zadanie jak najwierniej odwzorować gwiazdy (polskie i światowe) rynku muzycznego.

Wiadomo, że oprócz Kurdej Szatan wystąpi też aktor Krzysztof Cugowski, Adam Zdrójkowski, Katarzyna Łaska-Kaczanowska i Paulina Sykut-Jeżyna.

Czy Wy też nie możecie się doczekać?

Źródło: polsat.pl, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem