Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Primark w Polsce jednak powstanie! Marka podpisała kontrakt z warszawską galerią handlową
Katarzyna Kowalska
Katarzyna Kowalska 26.07.2019 14:51

Primark w Polsce jednak powstanie! Marka podpisała kontrakt z warszawską galerią handlową

Primark w Polsce powstanie już niedługo! Sieć sklepów, które mieszczą się w 12 krajach, zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z jedną z warszawskich galerii! Co oferuje Primark? Kiedy będzie miało miejsce otwarcie popularnej sieciówki?

Pogłoski, dotyczące pojawienia się sklepu w naszym kraju, krążyły już od dłuższego czasu. Wszystkie osoby, które czekały na ten moment, mogą w końcu odetchnąć. Primark podpisał umowę z właścicielami znanej galerii handlowej! To wspaniała wiadomość dla każdego, kto uwielbia chodzić na zakupy!

Co to jest Primark?

Primark to międzynarodowa marka odzieżowa, oferująca swoim klientom odzież, kosmetyki oraz wyposażenie domu. Ceny produktów dobrej jakości nie są wygórowane. Primark istnieje od 1969 roku, a jego sklepy znajdują się w Hiszpanii, Portugalii, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, Austrii, w Stanach Zjednoczonych, Holandii i na Słowenii. Już niedługo trafi również do Polski!

Primark w Polsce

Znany na całym świecie sklep powstanie w Galerii Młociny na warszawskich Bielanach. Primark będzie mieścił się na dwóch piętrach, zajmując łącznie 3 660 m2. Dokładna data otwarcia sklepu nie jest jeszcze znana, zważywszy na niedawno zawartą umowę z właścicielem Galerii Młocińskiej.

Wiadomo jednak, że z początkiem września firma planuje zatrudnić około 250 pracowników, w tym sprzedawców, kierowników, dyrektorów, specjalistów, pracowników magazynu i biura rozliczeń gotówkowych.

Można więc spekulować, że Primark w Galerii Młociny otworzy swoje podwoje pod koniec tego roku! My już nie możemy się doczekać

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Primark w Polsce

Primark to znana sieciówka, która ma swoje sklepy w 12 krajach, w tym Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii itd.

Primark w Polsce

Popularny sklep ma pojawić się w Galerii Młocińskiej z początkiem września, a ceny mają być naprawdę atrakcyjne!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hanna Gronkiewicz-Waltz w młodości wyglądała zjawiskowo. Stare zdjęcia to potwierdzają
  2. Trzech mężczyzn napadło Piotra Krajewskiego. Projektant trafił do szpitala
  3. Ciężarne kobiety masowo zabierają grzebień na porodówkę. Wcale nie po to, by czesać włosy
  4. Victoria’s Secret FALL PREVIEW 2019. Najbardziej zmysłowa bielizna w historii marki
  5. Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak znów zatańczą razem? Twórcy „Tańca z Gwiazdami” planują wydanie specjalne programu

Źródło: wirtualnemedia.pl

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów