Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poznajecie? Prawie nikt nie jest w stanie odgadnąć, kim jest osoba ze zdjęcia, a zna go każdy Polak
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 07.06.2021 20:38

Poznajecie? Prawie nikt nie jest w stanie odgadnąć, kim jest osoba ze zdjęcia, a zna go każdy Polak

Sebastian Wątroba
Screen z https://www.instagram.com/seba.watroba/?hl=pl

Poznajecie, kim jest ten chłopczyk ze zdjęcia? To nie kto inny jak Sebastian Wątroba ze słynnego paradokumentalnego serialu W11, który swego czasu robił prawdziwą furorę. Sebastian w parze z Joanną Czechowską stanowili duet nie do zatrzymania.

Sebastian Wątroba zyskał popularność dzięki udziałowi w produkcji TVN zatytułowanej W11. Serial był emitowany przez blisko 10 lat od 6 września 2004 do 11 czerwca 2014.

Najsłynniejszy policjant w Polsce

Śmiało można powiedzieć, że Sebastian Wątroba to najsłynniejszy policjant w Polsce, a w duecie z Joanną Czechowską jest wręcz nie do pokonania. Mimo tego, że serial W11, w którym grał, zniknął z anteny kilka lat temu, to wciąż wiele osób go pamięta.

Sebastian Wątroba w ostatnim czasie rzadko kiedy pojawia się w mediach, jednak swoje media społecznościowe prowadzi regularnie. Co jakiś czas na jego profilu pojawiają się zdjęcia, przedstawiające fragmenty jego życia prywatnego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W Dzień Dziecka nie mogło być inaczej. Gwiazdor 1 czerwca podzielił się wyjątkową fotografią, prezentującą go kiedy był jeszcze dzieckiem.

Do zdjęcia dołączył opis wraz z życzeniami dla najmłodszych:

Moi drodzy jak widzicie na zdjęciu, już od małego miałem dylemat, czy zostać muzykiem rockowym (o tym świadczy moja fryzura), czy też zostać policjantem (lizak ruchu drogowego w dłoni). Jak już wszyscy wiecie, muzykiem rockowym nie zostałem, ale… jeszcze nic straconego! Wszystkim dzieciaczkom małym i dużym życzę samych Wspaniałości!!! Nie bójcie się marzyć i spełniajcie swoje marzenia!!! – czytamy na profilu Sebastiana Wątroby.

Trzeba przyznać, że gwiazdor bardzo zmienił się na przestrzeni lat. Jako dziecko nosił dłuższe włosy i grzywkę, obecnie jednak stawia na krótko przystrzyżoną czuprynę. Jednak wzrok pozostał ten sam, tylko najwięksi fani od razu zgadują, kto siedzi w samochodziku na zdjęciu.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Tagi: polak zdjęcie