Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Pożar w Burdelu” to kompletna żenada! Martwy płód, seks, burdeltata i papież
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 27.02.2018 12:18

„Pożar w Burdelu” to kompletna żenada! Martwy płód, seks, burdeltata i papież

Bartosz Krupa/East News. Materiał promocyjny TVN

TVN wyemitowało Pożar w Burdelu, czyli kabaret polityczno-literacki, który w prześmiewczy sposób miał komentować bieżące wydarzenia polityczne i społeczne. Według widzów wyszło źle, a nawet bardzo źle. Komentarze są bezlitosne.

Sam kabaret istnieje od 2012 roku, ale dopiero we wczorajszy wieczór format wszedł do telewizji TVN ze swoim przedstawieniem Fabryka Patriotów.

W pierwszych rzędach na widowni siedziały gwiazdy TVN, m.in. Dawid Woliński, Piotr Kraśko, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Karolina Korwin-Piotrowska, Magda Mołek i Michał Piróg.

Pożar w Burdelu

Całe show trwało ok półtorej godziny, składało się z różnych, chaotycznych scen. Tytułowa Fabryka Patriotów prowadzona jest przez Burdeltatę. Jego matką jest Wanda, a ojcem Donald Trump, w którego rolę wcielił się Andrzej Seweryn. W kabarecie występowali m.in. Minister Seksu, Michalina Wisłocka (autorka książki Sztuka Kochania), wśród odtwórców był m.in Maciej Stuhr i Katarzyna Kwiatkowska. Śmiano się zarówno z prawicowców, lewaków, konstytucji, aborcji, feministek, „dobrej zmiany” i Korony Królów. Coś jednak nie wyszło. 

– Oglądacie porno, zamiast wyrwać coś na mieście. Ślubów kościelnych brać już nie chcecie, w mojej agencji jak kochać się dowiecie. Największy z Polaków mi się zwierza, jestem Wanda, przyjaciółka papieża.

– Zatrudniłem premiera Morawieckiego dla burdelu i to jest dobra zmiana – powiedział Burdeltata.

Komentarze widzów

Jak zwykle internauci pozostali bezlitośni. Wy też uważacie, że to kompletna żenada?

Przez kilka minut oglądałem w #TVN #FabrykaPatriotów autorstwa grupy #PożarWburdelu i myślę sobie, że nawet Solorz by tego nie puścił za rządów Tuska. To taki syf, że jutro idę przebadać sobie oczy na obecność kiły. pic.twitter.com/JoBL7pYb6H

— Wojtek??? (@W_Podhajski) 26 lutego 2018

O kufa, właśnie ogladam w #TVN #PożarWburdelu takiej żenady dawno nie widzialem. Nie wiem czy oni zdają sobie sprawę, że chcąc wyśmiać przywary obecnej rzeczywistości pięknie pokazują swoją małość intelektualną. Nic nie rozumieją, i to jest świetna wiadomość!

— Marcin Puciala (@MPuciala) 26 lutego 2018

#fabrykapatriotow #PożarwBurdelu
Zbiorowy gwałt na moim mózgu. Dziwią mnie pozytywne komentarze – przecież to jest miałkie, marne. Daleko do kabarety, daleko do rozrywki.

— Martek (@martekovsky) 26 lutego 2018

#PożarwBurdelu #FabrykaPatriotów Powiem więcej, dawno nie widziałem nic równie żenującego, zgrana płyta antypolskości, koleś przebrany za księdza, brakuje jeszcze tylko baby z wąsami i ubaw po pachy.

— Kulturalnypolityczny (@Kulturalnypolit) 26 lutego 2018

ZOBACZ WIDEO:

źródło: plotek.pl