Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pozamiatali! „Weź no mnie na kebsa”. KebsMasterka parodiuje SexMasterkę
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 08.01.2018 13:10

Pozamiatali! „Weź no mnie na kebsa”. KebsMasterka parodiuje SexMasterkę

Internet nigdy nie zawodzi. „Weź no mnie na kebsa” to przezabawna parodia najnowszego klipu SexMasterki „Wyślij mi nudesa”. 

Premiera najnowszego teledysku SexMasterki „Wyślij nudesa” odbyła się 29 grudnia i zanotowała do tej pory już ponad 3 miliony wyświetleń. Naszą relację z tego wydarzenia możesz zobaczyć tutaj. SexMasterka udzieliła nam wywiadu, a także zaśpiewała specjalnie dla nas swoją najnowszą piosenkę.

Wczoraj youtuberzy „Na Pełnej” wraz z gościnnym udziałem Olivii Fok opublikowali śmieszną parodię, która staje się obecnie hitem internetu. W rozmowie z portalem Eska.pl, twórcy parodii powiedzieli:

– Na naszym kanale nie brakuje parodii o kebabach, toteż tym razem postanowiliśmy dać widzom to, na co oczekują i poruszyć tę bliską każdemu tematykę. Pomysł przyszedł do głowy od razu, wzięliśmy się za podkład i tekst. Od razu wpadło nam do głowy, żeby zaprosić do współpracy Olivię Fok. Od razu się zgodziła i zaczęliśmy działać. Teledysk powstawał w znanych imprezowiczom warszawskich „pawilonach”. Bawiliśmy się doskonale – mówią w rozmowie z Eska.pl Adam Strycharczuk i Jan Frączek, czyli autorzy kanału Na Pełnej.

Internauci turlają się ze śmiechu

Internauci reagują bardzo pozytywnie na parodię, przyznając nawet, że jest lepsza od oryginału. Zobaczcie niektóre z komentarzy opublikowane pod filmikiem:

Ostatnio widziałem że SexMasti nagrała do tego parodię – KsAnUxPompa
Cool przeróbka. Kebaby rządzą xD ❤ – IzabelaYT
Ja tylko powiem że to będzie hit – Random
Super lepszy teledysk od sexmasterki – supercellgame story

Wideo „Weź no mnie na kebsa”:

Która wersja podoba wam się bardziej? Oryginał czy parodia?

ZOBACZ TEŻ: Fani wściekli. YouTuber nagrał ciało samobójcy. Teraz ma problemy z policją