Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poszła na wesele i nie dała koperty nowożeńcom. Po reakcji młodej pary kompletnie ją zatkało
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 20.06.2021 20:53

Poszła na wesele i nie dała koperty nowożeńcom. Po reakcji młodej pary kompletnie ją zatkało

Ślub: małżonkowie
fot. facebook.com/Iris Jones

Magda poszła na wesele, jednak z góry wiedziała, że nie wręczy młodej parze koperty z pieniędzmi. Kobieta była w trudnej sytuacji finansowej i nie mogła sobie pozwolić na wydatek rzędu kilkuset złotych. Poszła na wesele, licząc, że młoda para ją zrozumie.

28-letnia Magda dostała zaproszenie na wesele od swoich znajomych dosłownie w ostatniej chwili. Kilka dni przez wielkim dniem poinformowali ją o tym, że jest zaproszona. Kobieta jednak była w kiepskiej sytuacji finansowej, jednak głupio było jej odmówić.

Magda poszła na wesele z symbolicznym prezentem

Historia Magdy została opisana na łamach portalu kobieta.wp.pl. Kilka dni przed weselem znajomi zaprosili ją na imprezę. 28-latka była zaskoczona, jednak przyjęła zaproszenie i potwierdziła swoją obecność.

Jednocześnie wiedziała, że będzie miała problem z prezentem, w tamtym momencie nie miała żadnych oszczędności:

-Wykupiłam wcześniej wycieczkę na 10 dni do Barcelony, także byłam, krótko mówiąc, spłukana. Stwierdziłam jednak, że skoro przygotowali dla mnie miejsce, głupio mi powiedzieć na trzy dni przed: Sorry, nie przyjdę, bo nie mam już kasy – wyznała Magda, jak podaje kobieta.wpl.pl.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Magda długo zastanawiała się co zrobić. Ostatecznie poprosiła o radę mamę, ta zaproponowała, aby wręczyła młodej parze kwiaty i wyjaśniła swoją sytuację z nadzieją na zrozumienie z ich strony.

28-latka posłuchała się mamy i pod kościołek podarowała nowożeńcom bukiet kwiatów i wyjaśniła, że obecnie jest spłukana.

Nie obrazili się na mnie. Zaskoczyło mnie, że byli tak wyrozumiali. Wytłumaczyli, że sama obecność jest najważniejsza. Mimo to było mi wewnętrznie głupio. Jednak wolałam się przyznać, niż dać pustą kopertę – wyznała Magda.

Trzeba przyznać, że młoda para zachowała się bardzo grzecznie. Co wy byście zrobili na miejscu Magdy?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

  1. Podczas meczu z Hiszpanią Morawiecki przekazał wieści o pożarze. Wojewódzki Sztab Kryzysowy w działaniu
  2. Eksperci nie polecają gotowania rosołu na udkach z kurczaka
  3. Rodzice nie widzą nic złego w tym, że ich dzieci kąpią się w miejskich fontannach. Konsekwencje mogą być opłakane

Źródło: kobieta.wp.pl

Tagi: wesele
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania