Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Poruszony Andrzej Piaseczny zwrócił się do fanów. Lawina kometarzy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 30.11.2021 18:03

Poruszony Andrzej Piaseczny zwrócił się do fanów. Lawina kometarzy

Andrzej Piaseczny
fot. facebook.com/andrzejpiasecznyoficjalnyprofil

Andrzej Piaseczny wrzucił dziś na swój Instagram bardzo poruszające nagranie, w którym zwrócił się bezpośrednio do fanów. Pod postem pojawiły się setki komentarzy wielbicieli muzyka. O co chodzi?

Piaseczny jest właśnie w trasie koncertowej. Niemal codziennie występuje w jakimś polskim mieście. Dziś zaśpiewa w Świebodzinie, 1 grudnia uda się do Piły, 2 grudnia – do Konina. Zapracowany muzyk znalazł chwilę, by zwrócić się do fanów z ważnym wyznaniem.

Andrzej Piaseczny na Instagramie dziękuje swoim fanom

30 listopada przypadają imieniny Andrzeja. Z tej okazji muzyk dostał setki życzeń i gratulacji – wzruszyły go na tyle mocno, że postanowił podziękować za wszystkie w oddzielnym, specjalnym nagraniu, które opublikował na Instagramie.

Bardzo, najserdeczniej jak potrafię, dziękuję – za wszystkie dobre słowa, za wszystkie życzenia w moim kierunku, za każdy uśmiech, który dzisiaj pod moim adresem jest wysyłany – wyznał wyraźnie wzruszony Piasek.

Muzyk wspomniał też, że obchodzenie imienin nie jest tak bardzo popularne za granicą, jak w Polsce. W naszym kraju to bardzo ważny zwyczaj, a artysta docenia wszystkie dobre słowa tym bardziej wtedy, kiedy jest w trasie, bo dodają mu energii do działania:

– Imieniny na świecie nie są aż tak popularnym zwyczajem, ale w Polsce – no cóż. Tym bardziej, jak jest się w trasie i przyjmuje się każdy przejaw dobrych myśli w swoim kierunku. Więc raz jeszcze pozwólcie, że za wszystko podziękuję, za wszystkie dobre słowa i życzenia. Bardzo i najpiękniej dziękuję – mówi muzyk do fanów.

Andrzej Piaseczny zwrócił się też na koniec z apelem, by dobrą energię i życzliwość wymieniać z nim na jego koncertach. Sam też przekazał najserdeczniejsze życzenia swoim fanom:

Przychodźcie na koncerty, tam spotykajmy się i wymieniajmy uśmiechy. Wszystkiego dobrego również i dla was. Bez żadnego powodu, ot tak. Dziękuję – zakończył Piasek.

Warto dodać, że okazji do spotkania na koncercie będzie w grudniu bardzo dużo – Piaseczny wystąpi między innymi w Stargardzie (9 grudnia), Choszcznie (10 grudnia), Bytowie (11 grudnia), Wołominie (12 grudnia), Radomiu (14 grudnia) czy Rybniku (15 grudnia).

Wielbiciele muzyka zareagowali entuzjastycznie. Post ma już prawie 13 tysięcy wyświetleń i setki komentarzy. Fani przesyłają muzykowi życzenia i wyrazy sympatii:

– 100 lat – zdrowia i samych sukcesów w życiu osobistym i na scenie!

– W dniu Twoich imienin ślę gorące życzenia najlepszych piosenek! Dużo zdrowia oraz spełnienia wszystkich marzeń.

– Niech Pan śpiewa robi to Pan cudownie. Wszystkiego dobrego!

– Wszystkiego dobrego i do zobaczenia na koncertach!

Poniżej post Andrzeja Piasecznego:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Ruszyły najlepsze promocje roku. Warto się pospieszyć
2. Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?