Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Porażające, o czym poinformowano w „Dzień Dobry TVN”. Woźniak-Starak nie wytrzymała, z kamienną twarzą wygłosiła komunikat
Kamil Olek
Kamil Olek 13.12.2021 14:43

Porażające, o czym poinformowano w „Dzień Dobry TVN”. Woźniak-Starak nie wytrzymała, z kamienną twarzą wygłosiła komunikat

Dzień Dobry TVN
fot. screen / Dzień Dobry TVN / TVN

W trakcie programu „Dzień Dobry TVN” Ewa Drzyzga oraz Agnieszka Woźniak-Starak poruszyły temat Adama Konkola – założyciela zespołu Łzy. Wcześniej muzyk przekazał bowiem w mediach społecznościowych informację o zabójstwie swojego czworonożnego przyjaciela – psa Misia. W studio padły mocne słowa.

Zaskakujący komentarz Woźniak-Starak w „Dzień Dobry TVN”

Muzyk ujawnił w facebookowym wpisie, że należący do niego szpic miniaturowy został zastrzelony w sobotę – w Bełku na Śląsku. Powiadomiona policja miała zaś ustalić, że czworonóg zginął z broni myśliwskiej Remington.

– Wszyscy w domu płaczą, dzieci płaczą. Ludzie, jak was można nie nienawidzić? – napisał.

Konkol przyznał również, że wraz z rodziną mieszka w pobliżu lasu, jednak żadne polowania nie uprawniają nikogo do strzelania w kierunku psów. Poinformował również o wyznaczeniu nagrody za wskazanie sprawcy.

O zuchwałym zabójstwie psa artysty dyskutowano także w programie „Dzień Dobry TVN”. Prowadzące zastanawiały się, jak mogło dojść do opisanych wydarzeń i czy zrobił to myśliwy. Ewa Drzyzga nie mogła uwierzyć, że ktokolwiek mógłby pomylić lisa z psem. Agnieszka Woźniak-Starak stwierdziła jednak, że podobne sytuacje są „dobrą wymówką dla myśliwych”.

Na wątpliwości Ewy, podając w wątpliwość sytuację, w której ktokolwiek mógłby z premedytacją zastrzelić czworonoga, Agnieszka odpowiedziała krótko.

Myśliwi są z zasady okrutnymi ludźmi – przyznała.

Zgadzacie się z jej opinią?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niepojęte, kto pojawi się teraz w „M jak miłość”. Fani serialu mogą zdębieć
  2. Piekarczyk ujawnił, jaką dostanie emeryturę. Na widok kwoty opadły nam szczęki
  3. Biedrzyńska przekazała druzgocącą wiadomość o śmierci. „Odchodzą Ci najwięksi, najwspanialsi”

Źródło: Dzień Dobry TVN