Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Barbara Kurdej-Szatan popłakała się podczas wywiadu. Zapytano ją o Pawła Królikowskiego
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 05.03.2020 10:53

Barbara Kurdej-Szatan popłakała się podczas wywiadu. Zapytano ją o Pawła Królikowskiego

polsat
fot. TRICOLORS/EAST NEWS, youtube.com/Dominik Teusz

Polsat miał ostatnio premierę wiosennej ramówki. Na wydarzeniu pojawiła się między innymi Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka podczas imprezy udzieliła kilku wywiadów. Gdy została zapytana o Pawła Królikowskiego, nie kryła łez, jego odejście jest przykre i smutne dla wszystkich.

Polsat zbliżył do siebie Barbarę Kurdej-Szatan i Pawła Królikowskiego. Grali rodzinę w jednym z seriali. Każdy, kto pracował z niedawno zmarłym aktorem, nie kryje łez i bólu. Barbara Kurdej-Szatan także.

Polsat – wywiad podczas premiery ramówki

Barbara Kurdej-Szatan została poproszona o kilka słów do mikrofonu podczas jednego z ważniejszych wydarzeń stacji. Gdy dziennikarka Agnieszka Hyży zapytała o jej kolegę z planu Pawła Królikowskiego, aktorka nie była w stanie powstrzymać łez. Paweł Królikowskie był jej serialowym ojcem w produkcji W rytmie serca.

Barbara Kurdej-Szatan po kilku wspomnieniach skończyła wywiad, jej emocje były tak silne, że nie mogła go kontynuować. Paweł Królikowski zadebiutował w dwóch ostatnich odcinkach 5. sezonu W rytmie serca. Niedługo zostanie wyemitowany 6. sezon serialu, w którym będzie można zobaczyć ostatnią rolę aktora.

  1. Barbara Kurdej-Szatan znów przefarbowała włosy? „Myślałam, że to Ewa Drzyzga”
  2. Porażające sceny na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Nikt nie spodziewał się wydarzeń, które nastąpiły w kościele
  3. Nowa dziennikarka TVP opluta jadem przez widzów. Dodała poruszający wpis, daje do myślenia

Nikt nie kryje łez

Poruszenie w związku z nagłą śmiercią Pawła Królikowskiego nie ustaje. Wszyscy, którzy mieli okazję pracować z artystą, trwają w smutku i żalu, bez względu na to czy przepracowali z aktorem kilka dekad, czy kilka planów. Wszyscy zdawali sobie sprawę, że Paweł Królikowski choruje, jednak nikt nie przypuszczał, że odejdzie tak szybko. Podobno aktor cechował się pogodą ducha i stałym poczuciem humoru, które odwracało uwagę od jego złej sytuacji zdrowotnej.

Barbara Kurdej-Szatan to nie tylko aktorka głównego serialu na Polsacie, ale także osoba aktywna zawodowo w wielu innych produkcjach. Serial W rytmie serca przyniósł jej telewizyjną popularność. W serialu aktorka była jednym z dzieci postaci granej przez Pawła Królikowskiego, oprócz niej serialowym synem był także Antoni Królikowski. W związku z żałobą aktora praca na planie może okazać się bardzo trudna, pełna tęsknoty i smutku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat

Barbara Kurdej-Szatan na ramówce Polsatu pojawiła się w różowym kostiumie.

polsat

Barbara Kurdej-Szatan jest obecna w serialu W rytmie serca od jego początków. W 5. sezonie do obsady dołączył Paweł Królikowski.

paweł królikowski

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku, w wieku 58 lat. Jego odejście poruszyło wszystkich.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego. Aktor przegrał walkę ze straszną chorobą
  2. Pasażerka zapłaciła fortunę przez jedną rzecz w dokumentach. Nie wpuścili jej do samolotu
  3. Sałatka z brokułami, która posmakuje nawet niejadkom. Wystarczy 20 minut i gotowe
  4. Uczestnik ”Tańca z Gwiazdami” odważył się na występ po zawale. ”Zanim przyjąłem propozycję, przeszedłem badania”
  5. Doda jest w ciąży? Po jej ostatnim oświadczeniu nie brakuje spekulacji
  6. Robert Makłowicz błaga Polaków o pomoc. Potrzebne są duże pieniądze

Źródło: pudelek.pl, film.interia.pl