Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polki pokochały go za rolę w „Magdzie M.”, właśnie kończy 50 lat. Jak dzisiaj wygląda Szymon Bobrowski?
Michał Fitz
Michał Fitz 16.05.2022 14:47

Polki pokochały go za rolę w „Magdzie M.”, właśnie kończy 50 lat. Jak dzisiaj wygląda Szymon Bobrowski?

Szymon Bobrowski
MATEUSZ JAGIELSKI/East News

Szymon Bobrowski był jednym z najpopularniejszych aktorów w kraju w trakcie swojej przygody z hitowym swego czasu serialem „Magda M.”. Na korzyść aktora działał nie tylko jego talent, ale także aparycja. Dziś obchodzi swoje 50. urodziny. Jak teraz wygląda?

Okazuje się bowiem, że mężczyzna nieco zmienił się od czasu wspomnianego wyżej serialu. Ci, którzy uważnie śledzą inne produkcje, mogą o tym wiedzieć.

Szymon Bobrowski ma dziś urodziny

Wcale nie jest bowiem tak, że Bobrowskiego mogą kojarzyć tylko te osoby, które kiedyś oglądały „Magdę M.”. Aktor po sukcesie w tamtym serialu może nieco spuścił z tonu, ale wciąż pojawia się w popularnych nawet na całym świecie produkcjach. Gdzie wobec tego grywał ostatnio?

Teraz może być najbardziej kojarzony jako Mrówka z „Furiozy”. Film ten jest bardzo chętnie oglądany w serwisie Netflix przez obywateli wielu państw na świecie, więc niewykluczone, że dla Bobrowskiego będzie to furtka do nowych, ciekawych wyzwań artystycznych. Jeszcze wcześniej występował za to w „Bartkowiaku”, „Powidokach” czy „Róży”. Jak sam twierdzi, jedną z ważniejszych ról w jego życiu jest jednak postać Przemka z filmu „Bokser”, który jest adaptacją prawdziwej historii Przemysława Salety. Ostatnio grał też w „Chyłce”.

Szymon Bobrowski stosunkowo często pojawia się więc na ekranach telewidzów, ale ci mogą sobie nie zdawać sprawy, że to ten sam aktor, który grał w „Magdzie M.” Dziś jest on bardziej postawny, dojrzalszy z twarzy, a rozpoznania go nie ułatwia fakt, że w niektórych rolach nosi okulary czy nawet zarost.

Poza tym Szymon Bobrowski nie spełnia się jedynie w filmach i serialach. Pracuje również jako aktor teatralny. Zajmuje się także dubbingiem. Młodsi fani mogą kojarzyć jego głos z pięknej bajki pod tytułem „Mój brat niedźwiedź”.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Furioza (@furiozafilm)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez SpektakLove (@spektaklove)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz
  2. Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji
  3. Bardzo smutne wieści o stanie zdrowia Jana Nowickiego. Dramat rozgrywa się w domowym zaciszu

Źródło: interia.pl

Tagi:
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik